Aleksandra Malinowska to kolejna dziewczyna, która postanowiła szukać miłości w 2. edycji "Love Island". Ola pojawiła się w programie tuż po bardzo emocjonującym momencie - pożegnaniu na raz aż dwóch uczestników, którzy zostali singlami po ostatniej Ceremonii Przeparowania. Poniżej znajdziesz garść najważniejszych informacji na temat nowej mieszkanki willi na "Wyspie miłości".

Kim jest Aleksandra Malinowska z "Love Island"?

Aleksandra ma 23 lata. Zawodowo zajmuje się architekturą wnętrz - nie ukrywa, że jej praca jest jej pasją. W czasie wolnym lubi gotować i planować kolejne podróże. Jako swoje najważniejsze cechy osobowości wymienia szczerość i niezależność. W skali od 1 do 10 przyznaje sobie skromne 7,5, bo jak twierdzi "zawsze znajdzie się jakaś rzecz, którą można w sobie poprawić".

Za swój największy atut uważam umiejętność wyjścia z każdej sytuacji w dobrym stylu, a z kwestii wizualnych - nogi - twierdzi nowa Islanderka.

Co ciekawe, Ola ujawniła, że zgłosiła się do "Love Island za radą swojej mamy.

Do udziału w programie namówiła mnie mama, śmiejąc się, że to dla mnie ostatnia nadzieja - inaczej zostanę starą panną ze stadem psów! - wyjaśnia.

Jeśli chodzi o życie miłosne Aleksandry, to ma ona na swoim koncie dwa poważniejsze związki, z czego jeden był relacją, która ciągnęła się aż przez kilka lat.

- Naprzemienne rozstania i powroty były na porządku dziennym. Z perspektywy czasu uważam taką relację za toksyczną, jednak jest to dla mnie duża życiowa lekcja, więc niczego nie żałuję! - wyznaje.

Ola przyznaje, że w jej typie są głównie wysocy bruneci o ciemnej karnacji. Twierdzi jednak, że wygląd to nie wszystko i znacznie ważniejszy jest dla niej charakter. Kandydata na jej partnera musi cechować przede wszystkim szczerość, uczciwość i poczucie humoru.

Aleksandra Malinowska z "Love Island" - Instagram

Jak większość osób, które zgłaszają się do randkowych programów w telewizji, Ola jest aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie (@alexiaeeem) znajdziecie sporo zdjęć, ukazujących jej życie prywatne oraz fotografie z licznych wyjazdów i podróży.

Myślicie, że drobna blondynka znajdzie wymarzonego mężczyznę na Wyspie Miłości?

Zobacz zdjęcia Aleksandry Malinowskiej już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Mundek i Mika - kim są dwaj nowi uczestnicy Love Island Polska 2?