Aleksandra Szwed, choć jest aktywna na Instagramie, to wrzuca niewiele ujęć z życia prywatnego. Ku uciesze fanów zrobiła jednak mały wyjątek i opublikowała na swoim profilu zdjęcie... z ciążowym brzuszkiem! Czyżby mama 6-letniego Borysa spodziewała się kolejnego dziecka?

Aleksandra Szwed jest w ciąży? Fani gratulują

Aleksandra Szwed stała się rozpoznawalna już jako mała dziewczynka. W latach 1999–2009 wcielała się w Elizę Kwiatkowską w serialu "Rodzina zastępcza", który oglądały miliony Polaków. Od tej pory aktorka i piosenkarka nie traci popularności. Wygrała 2. edycję show m.in. "Gwiazdy tańczą na lodzie" i była jurorką "Śpiewajmy razem. All Together Now". W 2020 roku wzięła udział w programie "Star Voice. Gwiazdy mają głos" (TVP) jednak jego emisja z powodu globalnej sytuacji została zwieszona. 

Prywatnie gwiazda od kilku lat związana jest z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim, z którym ma syna, 6-letniego Borysa. Czyżby rodzina aktorki wkrótce miała się powiększyć?

Aleksandra Szwed podzieliła się z fanami zdjęciem z sesji ciążowej. 

Bo wiosną... brzuchy rosną! - napisała i dodała kilka hashtagów, m.in. #rosnęnawiosnę. Na samym końcu wyraźnie zasugerowała jednak, że żartuje: PS: Niech Wam pierwszy kwietnia udanym będzie... - dodała.

Mimo to wielu fanów nabrało się na żart, a aktorka została zasypana gratulacjami. Inni zaś zaczęli dywagować, czy może Aleksandra Szwed tylko droczy się ze swoimi obserwatorami i tak naprawdę wkrótce ogłosi radosną nowinę. "Może specjalnie dodała takie zdjęcie 1 kwietnia, żebyśmy się zastanawiali. Przekonamy się. Jeśli tak to gratulacje" - napisała jedna z osób.