Ola Szwed pochwaliła się właśnie zdjęciem swojego synka Borysa w sieci. Aktorka, która popularność zdobyła występując w serialu "Rodzina zastępcza", show „Taniec z Gwiazdami” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” niezwykle rzadko pokazuje w sieci urywki ze swojego życia prywatnego. Tym razem aktorka zrobiła jednak wyraźny wyjątek i pokazała fotkę, na której widzimy, jak jej synek Borys... wyciska sok na śniadanie dla swojej mamy. To zdjęcie pojawiło się na Instagramie gwiazdy nie bez powodu. Borys skończył niedawno trzy latka i, jak się okazuje, jest już młodym dżentelmenem z burzą pięknych, czarnych włosów na głowie!

Ola Szwed pokazała synka na Instagramie

Fanów rozczuliło jednak nie tylko samo zdjęcie syna aktorki, lecz także podpis, jaki Ola Szwed do niego załączyła. Co napisała o swoim ukochanym Borysku?

„Z pamiętniczka Matki Polki 2.0: To uczucie, kiedy twój syn - lat trzy i dni 5, w niedzielny poranek wygania cię z kuchni, bo "chce ci sam zrobić śniadanie"... No jest duma level master. Po długich i trudnych negocjacjach (moja Latorośl to naprawdę twardy przeciwnik) stanęło na soku - Maci łaskawe pozwolono usmażyć szakszuke, macierzyństwo - chyba robię to dobrze, chyba... ”

My nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Wygląda bowiem na to, że Ola Szwed to „Matka Polka”, która wychowa prawdziwego dżentelmena! I to takiego, który wyjątkowo lubi pichcić ;-) 

Już nie możemy się doczekać kolejnych zdjęci Oli Szwed z serii „Z pamiętniczka Matki Polki”. Co mogłoby się pojawić na kolejnym? ;-)