Aleksandra Szwed wie, jak zaskoczyć swoich fanów. 1 kwietnia na swoim oficjalnym profilu na Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Ze względu na datę ogłoszenia szczęśliwej nowiny, większość internautów myślało, że to z pewnością primaaprilisowy żart. W sobotę 30-latka rozwiała jednak wszelkie wątpliwości na temat swojego stanu błogosławionego. 

Aleksandra Szwed oczekuje narodzin drugiego dziecka

W mediach społecznościowych gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" zamieściła kolejną fotografię, na której dumnie prezentuje zaokrąglony brzuszek. Tym samym potwierdziła, że już niedługo po raz drugi zostanie mamą. 

Miłość - napisała i dodała kilka hashtagów, m.in. #pregnancy (ang. ciąża).

Niektórzy z fanów nie kryli swojego zaskoczenia. Jedna z użytkowniczek popularnego serwisu wprost wyznała: Szczerze mówiąc, w Prima Aprilis myślałam, że to żart, więc oficjalnie przepraszam i oczywiście z całego serca gratuluję. Dużo zdrówka.

Szwed nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi i odpowiedziała zdumionej internautce: Ależ nie ma za co! I dziękujemy bardzo

Przypomnijmy, że prywatnie Aleksandra od kilku lat związana jest z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim, z którym ma syna, 6-letniego Borysa.

Zdjęcia Aleksandry Szwed w ciąży znajdziecie w naszej GALERII

ZOBACZ TAKŻE: Aleksandra Szwed od dziecięcej gwiazdy do kochającej matki. Zobacz, jak się zmieniała [ZDJĘCIA]