Drugie dziecko Aleksandry Szwed jest już na świecie. O porodzie aktorki, piosenkarki i prezenterki telewizyjnej dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych. Informację o narodzinach maleństwa jako pierwszy zamieścił 27 czerwca na swoim profilu na Instagramie partner 30-latki, Krzysztof Białkowski. Rozanielony koszykarz zawiadomił swoich obserwatorów, że jego ukochana opuściła już szpital i wróciła do domu z maleństwem, a także podzielił się dwoma zdjęciami z nowo narodzoną pociechą.

Aleksandra Szwed po raz drugi została matką

Kilka dni później radosną nowiną postanowiła podzielić się ze swoimi fanami także sama Ola. 

Z Tobą mogę wszystko. Konie kraść, dzieci rodzić… - czytamy w opisie wykonanego jeszcze w szpitalnej sali zdjęcia aktorki z jej partnerem.

Spora część zdezorientowanych internautów, która przegapiła wcześniejszy wpis Krzysztofa, zaczęła życzyć celebrytce szczęśliwego rozwiązania. Świeżo upieczona mama szybko jednak wyprowadziła ich z błędu i wyjaśniła, że poród ma już dawno za sobą.

Dziękuję bardzo, ale nie trzeba - my już dawno w domu - odpowiedziała na jeden z licznych komentarzy.

Przypominamy, że odtwórczyni roli Elizy w kultowym serialu "Rodzina zastępcza" po raz pierwszy zostali rodzicami na początku 2015 roku. Na razie nie wiadomo, czy ich syn Borys doczekał się brata czy siostry.

Gala.pl składa serdeczne gratulacje!

ZOBACZ TEŻ: Ola Szwed pokazała syna. To cała mama!