O trzeciej ciąży Aleksandry Żebrowskiej dowiedzieliśmy się na początku marca, kiedy żona dyrektora Teatru 6. Piętro opublikowała na Instagrmie dość zabawne zdjęcie kanapek z musztardą, obok których leżą ogórki kiszone z podpisem #pregnancyannouncement (ang. ciążowe ogłoszenie). Mimo że Ola nie oznajmiła wprost, że spodziewa się narodzin trzeciego dziecka, to pod postem pojawiło wiele komentarzy gwiazd, które od razu zaczęły składać Żebrowskiej gratulacje. W nąstepnych tygodniach 33-latka rozwiała wszelkie wątpliwości, dodając kolejne fotografie, na których widać już lekko zaokrąglony brzuszek. W sobotę na jej profilu na popularnym portalu społecznościowym pojawił się nowy post, wzbudzający ogromne poruszenie wśród fanów. Internauci podejrzewają, że poprzez opublikowane zdjęcie, ukochana Michała Żebrowskiego zdradziła płeć ich trzeciej pociechy.  

Aleksandra Żebrowska urodzi trzeciego syna?

Fani w komentarzach zgodnie stwierdzili, że Ola Żebrowska w ciąży prezentuje się bardzo kwitnąco. Internautów zainteresował jednak nie tylko ciążowy brzuszek żony Michała Żebrowskiego, ale także ogólne przesłanie zdjęcia. 

- Klasycznie po męsku - tak opublikowaną fotografię podpisała Aleksandra, na której widzimy ją, jak siedzi w typowo męskiej pozycji z rozłożonymi nogami. Dlatego pod postem pojawiło się również wiele pytań, czy poprzez dodane zdjęcie 33-latka chciała zasugerować, że już niebawem na świat przyjdzie jej trzeci syn. Ani Ola, ani Michał nie odnieśli się do spekulacji internautów. 

Do tej pory Aleksandra i Michał Żebrowscy, którzy na ślubnym kobiercu stanęli w 2009 roku, doczekali się narodzin dwójki synów - dziś już dziewięcioletniego Franciszka i sześcioletniego Henryka. 

Myślicie, że spekulacje internautów okażą się prawdą? 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Żebrowski skomentował zachowanie polityków. Nie szczędził mocnych słów. "Niebywałe chamstwo"