Aleksandra Żuraw pokazała zdjęcie z dużym ciążowym brzuchem w samej bieliźnie. Gwiazda 4. sezonu programu "Top Model", w którym zajęła szóste miejsce, cztery lata po zakończeniu show spełnia się w roli youtuberki i blogerki parentingowej. Na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje więc zdjęć i wpisów dotyczących ciąży i intensywnych przygotowań do roli rodzica. A ten nowy etap w życiu Oli Żuraw, sądząc po rozmiarze jej brzucha, nastąpi już całkiem niedługo. Ciężarna 25-latka opatrzyła swoje odważne selfie w lustrze nieco prowokacyjnym wpisem.

Stary content w nowej odsłonie, bo pojawiło się kilka komentarzy, że kiedyś było lepiej. U mnie jak widać brzuch gotowy na nadchodzące święta. Czekam na pierwsze wiadomości, że przyszłej matce nie wypada. Otóż tak wygląda ciało kobiety w ‚stanie błogosławionym’ i nie ma tu się czego wstydzić - napisała.

Ola Żuraw w ciąży

Internautki komentujące zdjęcie Oli Żuraw w bieliźnie nie tylko przyznały jej rację, że ciężarne kobiety nie powinny się wstydzić swoich zaokrąglonych kształtów, ale też zalały ją falą komplementów na temat jej wyglądu.

- Jeju... wyglądasz na tym zdjęciu prze*****iście. Włosy, tatuaże, ciało
- Jesteś piękna i nadal masz super seksowne ciało
- Pięknie wyglądasz

Zdjęcia Aleksandry Żuraw w ciąży znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Michał Borzuchowski - kim jest finalista "Top Model 7"? Wiek, rodzina, Instagram