Victioria’s Secret 2016 już za nami. Na wybiegu mieliśmy okazję podziwiać m.in. Adrianę Limę, Gigi i Bellę Hadid. Największą sensację wzbudziło jednak pojawienie się Iriny Shayk, która na wybiegu zaprezentowała swój zaokrąglony brzuszek. Nikt nie wiedział, że modelka spodziewa się dziecka. Wśród Aniołków Victoria’s Secret są jednak mamy. Alessandra Ambrossio jest jedną z nich.

Alessandra Ambrossio to jedna z modelek, która prawie od początku istnienia marki jest jej główną przedstawicielką. Rok w rok mamy okazję podziwiać ją na pokazie Victoria’s Secret. Największym jednak zainteresowaniem cieszy się życie prywatne modelek. Dla tych, którzy robili sobie nadzieje – Alessandra Ambrossio jest już zajęta.

Alessandra Ambrossio i Jamie Mazur są razem od 2008 roku. Wybrankiem modelki jest amerykański biznesmen. Para doczekała się dwójki dzieci. 24 sierpnia 2008 roku na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary, Anja Louise. Dziewczynka szybko doczekała się rodzeństwa. 7 maja 2012 roku na świat przyszedł Noah Phoenix.

Dziś córka Alessandy Ambrossio, Anja ma już 8 lat. To cała mama! Niektórzy już zastanawiają się czy pójdzie w ślady mamy. Z kolei 4- letni Noah jak na razie bardziej przypomina ciotkę, Aline Ambrossio. Instagram Alessandy Amrbossio pełny jest jej słodkich zdjęć z dziećmi. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia modelki Alessandry Ambrossio z dziećmi!