Magdalena Frąckowiak i Alex Przetakiewicz zostali okrzyknięci nową hot parą polskiego show-biznesu. Magdalena ma większe doświadczenie w pozowaniu na czerwonym dywanie. Modelka brała udział m.in. w pokazach bielizny Victoria’s Secret, więc doskonale wie, jak odnaleźć się w świetle jupiterów. Od niedawna coraz częściej na salonach mamy okazję widywać Alexa Przetakiewicza, syna Joanny Przetakiewicz.

Choć Alex Przetakiewicz pojawia się jako towarzysz swojej partnerki, to prawdopodobnie nie spodziewał się, że jego postać wywoła takie zamieszanie. Niestety, tak to jest, jak się jest synem znanej projektantki mody. Nic więc dziwnego, że każda jego działalność w social mediach jest odnotowywana w mediach.

ZOBACZ: MAGDALENA FRĄCKOWIAK I ALEX PRZETAKIEWICZ tak czule się kochają [ZDJĘCIA]

Tak było niedawno, gdy na swoim Instagramie Alex Przetakiewicz zamieścił zdjęcia z wakacji. Na jednej z fotografii Alex Przetakiewicz pozował nago! To nie uszło uwadze mediów. Syn Joanny Przetakiewicz stał się ostrożniejszy i zablokował swoje konto na Instagramie.

ZOBACZ: ALEX PRZETAKIEWICZ Syn Joanny Przetakiewicz nago na Instagramie!

Para po raz pierwszy od grudnia 2016 roku pokazała się wczoraj na czerwonym dywanie. Pod koniec ubiegłego roku Alex wraz z braćmi, Filipem i Jakubem, pojawili się wówczas na pokazie najnowszej kolekcji mamy.

PRZECZYTAJ: JOANNA PRZETAKIEWICZ Tak wyglądają jej dorośli synowie

Wczorajszego wieczoru odbyła się oficjalna premiera drugiej kolekcji marki Badura, zaprojektowanej przez Anetę Kręglicką. Na gali nie mogło zabraknąć Magdaleny Frąckowiak, która jest bohaterką kampanii Badury. U jej boku mieliśmy okazję zobaczyć Alexa Przetakiewicza.

Para nieśmiało pozowała do wspólnych fotografii. Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowali!