Joanna Przetakiewicz ma trzech synów – Alexandra, Filipa i Jakuba, których co roku w czasie świąt Bożego Narodzenia mamy okazję zobaczyć na prywatnych zdjęciach projektantki. Jakiś czas temu, najstarszy z synów Przetakiewicz, Alex Przetakiewicz zadebiutował na czerwonym dywanie. Dotychczas chętnie pokazywał się w towarzystwie znanej mamy, ale ostatnio u jego boku pojawiła się piękna znana polska modelka.

Od jakiegoś czasu Alex Przetakiewicz jest związany z Magdaleną Frąckowiak.Magdalena Frąckowiak jeszcze w 2013 roku związana była z synem Roberta Cavalliego, Danielem Cavallim. Para podobno była nawet zaręczona, ale ich związek niestety nie przetrwał próby czasu.

Magdalena Frąckowiak i Alex Przetakiewicz spotykają się razem od ponad pół roku. Wspólnie wybrali się w podróż po Stanach Zjednoczonych, z której podzielili się z fanami zdjęciami na Instagramie. Tym razem para wypoczywa na Bali. Obok jednego ze zdjęć nie da się przejść obojętnie. Alex Przetakiewicz pozuje na nim nago!

Syn Joanny Przetakiewicz znalazł sposób, jak obejść surowy regulamin Instagrama, który zakazuje pokazywania nagości i „ryzykowane” miejsce zakrył wirtualnym kwiatkiem. Modelka, która jest autorką tego zdjęcia, skomentowała je z entuzjazmem:

uuuuuuuuuuhuuuuuuuu – napisała Magda Frąckowiak.

 A Wy co myślicie? Przesadził?