Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są razem od czterech lat lat i planują ślub. Niestety zanim były gracz baseballu zaczął spotykać się z wokalistką, nie miał zbyt dobrej reputacji - łączono go m.in. z Madonną, Cameron Diaz czy Kate Hudson. Rodriguez miał zdradzać swoją byłą żonę, z którą ma dwójkę dzieci, a także nie stronić od szalonych, zakrapianych alkoholem imprez. Informacje o rzekomych zdradach zaczęły się również pojawiać podczas trwania jego związku z Jennifer Lopez - niedługo po zaręczynach bliski znajomy Alexa wyznał, że ten uwiódł mu żonę w czasie, gdy był już z artystką. O niewierność oskarżyła go również była modelka "Playboya" Zoe Gregory. Teraz para znów musi mierzyć się z podobnymi plotkami.

Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez i miał romans z gwiazdą reality show?

Plotki na temat niewierności Rodrigueza pojawiły się po tym, jak Madison LeCroy - gwiazda reality show "Southern Charm" i matka 8-letniego Hudsona, została oskarżona o romans z byłym baseballistą. W sieci dosyć szybko zaczęto snuć domysły, że chodzi o narzeczonego Jennfier Lopez, a sprawę podchwyciły amerykańskie media i zrobiły z niej niemały skandal. W rozmowie z "Page Six" Madison LeCroy przyznała, że rzeczywiście miała kontakt ze sportowcem, ale ich rozmowy były "niewinne" i para nigdy nie spotkała się osobiście.

- On nigdy fizycznie nie zdradził ze mną swojej narzeczonej. Wszystko wydarzyło się rok temu, ale dopiero teraz się o tym mówi (...) Nie wiem, co robić. Nie chcę niczego złego dla mojej ani jego rodziny ani dla mojej. Jesteśmy zdecydowanie niewinni.

Gwiazda reality show nie wyjaśniła jednak natury telefonicznej znajomości z Alexem Rodriguezem. Sam baseballista nie skomentował plotek dotyczących rzekomego romansu.