Doda specjalnie dla Gala.pl opowiedziała o tym, co dla niej najważniejsze. A zrobiła to w formie... alfabetu. Przepytaliśmy artystkę od A do Z - dosłownie! Wiedzieliście, że Rabczewska opatentowała swój pseudonim? A o tym, że jest niepoprawną bałaganiarą? Dorota zdradziła nam nawet, o czym śni. Przypomnijmy, że Doda jest też gwiazdą nowego numeru "Gali", który do końca tygodnia znajdziecie jeszcze w sklepach. W naszej sesji okładkowej piosenkarka po raz pierwszy wystąpiła bez pełnego makijażu i bez szałowej stylizacji. Postawiła na subtelność, skromność i dziewczęcość. Zaś w naszym "Alfabecie" Doda trochę zaszalała! I z wizerunkiem, i ze swoimi szczerymi wypowiedziami. Przekonajcie się, oglądając wideo PONIŻEJ.

Alfabet Dody

Koncert "Artyści Przeciw Nienawiści" - kto wystąpi, data, miasto

Doda, poruszona tragiczną śmiercia prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicz, wystosowała apel do gwiazd. Prosiła je o zjednoczenie się w tym trudnym dla Polaków czasie i wspólne wstąpienie w wielkim koncercie. Jej pomysł wsparło ponad 100 artystów! Koncert "Artyści przeciw nienawiści" odbędzie się w środę, 27 lutego 2019, w Atlas Arenie w Łodzi. Ze względów logistycznych porzucono wstępne plany zorganizowania wydarzenia w Trójmieście.

Bilety w cenie 50 zł trafią do sprzedaży wkrótce. Szczegóły wyjaśniła Agnieszka Hyży, czyli rzecznik prasowy koncertu "Artyści przeciw nienawiści".

- Tak naprawdę nie chcielibyśmy nazywać tego "biletem", a "cegiełką" na organizację całego przedsięwzięcia w kwocie 50 zł. Umożliwia ona wejście na teren Atlas Areny i skorzystania ze wszystkich atrakcji - powiedziała w rozmowie z "Party".

"Koncert WSZYSTKICH ARTYSTÓW, ponad podziałami! Kto wystąpi, co będzie się działo w Łodzi 27.02? Od jutra na bieżąco będziemy Wam przekazywać kolejne szczegóły" - czytamy na oficjalnym profilu wydarzenia na Instagramie.

Listę gwiazd, które poparły inicjatywę Dody i wyraziły chęć występu lub pomocy przy organizacji wydarzenia możecie sprawdzić >> TUTAJ <<