Alicia Silverstone najlepsze lata aktorskiej kariery raczej ma już za sobą. Choć regularnie występuje w hollywoodzkich produkcjach, to nie licząc roli w serialu "Mów mi swatka", za którą otrzymała nominację do Złotego Globu, wciąż nie udało się jej przebić sukcesu filmu "Słodkie zmartwienia" z 1995 roku. Mimo to, 43-letnia dziś aktorka nadal budzi spore zainteresowanie mediów za oceanem. Dzieje się tak głównie za sprawą jej działalności na rzecz praw zwierząt oraz dość niestandardowego podejścia do macierzyństwa.

Alicia Silverstone o kąpielach z 9-letnim synem

Już w 2012 roku o Silverstone zrobiło się głośno za sprawą nagrania, na którym karmiła swojego wówczas 10-miesięcznego syna pokarmem przeżutym wcześniej we własnych ustach. Z kolei trzy lata temu opowiedziała publicznie o tym, że Bear Blu stosuje dietę wegańską, czyli pozbawioną jakichkolwiek produktów pochodzenia zwierzęcego. Pod koniec maja gwiazda znów trafiła na nagłówki serwisów plotkarskich w USA za sprawą wyznania o wspólnych kąpielach ze swoim już 9-letnim dziś synem.

- Mój syn i ja bierzemy wspólnie kąpiele. Uważam, że jest to odżywcze i pocieszające - powiedziała w rozmowie z "The New York Times".

Aktorka zdradziła również w nowym wywiadzie, że w trakcie społecznej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa dużo czasu spędza na gotowaniu i długich spacerach. Skupia się także mocno na zdrowym stylu życia.

Wszystko sprowadzam do diety. Gdy nie jem dobrze, nie czuję się dobrze i traci wtedy na tym moje samopoczucie - podkreśliła.

Przypomnijmy, że Alicia Silverstone dzieli wychowanie syna ze swoim byłym mężem, muzykiem rockowym Christopherem Jareckim. Para rozstała się w 2018 roku po 13 latach małżeństwa.

Zobacz zdjęcia Alicii Silverstone i jej syna Beara Blu w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak przeżywa załamanie? Rozpłakała się na Instagramie i zamieściła niepokojący wpis