Alicia Vikander wcieli się w Larę Croft w filmie "Tomb Raider", którego premiera zapowiadana jest na marzec 2018 roku. O filmie z Vikander już od dawna jest głośno! Najpierw, gdy ogłoszono kolejną pełnometrażową produkcję o Larze Croft, zastanawiano się, kto wcieli się w seksowną archeolog, znaną z kultowej gry komputerowej. Rozważano kandydaturę kilku aktorek. Gdy ostatecznie wybór padła na nagrodzoną Oscarem, 28-letnią Szwedkę, Alicię Vikander, wszyscy byli zachwyceni! W końcu Vikander jest młoda, piękna, czarująca, a do tego bardzo zdolna. Już przed trzydziestką zdobyła najważniejszą nagrodę w branży, zagrała też brawurowo w takich filmach, jak: "Kochanek Królowej", "Ex Machina", "Dziewczyna z portretu" czy "Światło Miedzy oceanami". Na planie tego ostatniego Alicia zakochała się w przystojnym Michaelu Fassbenderze, znanym m.in. z przejmującego dramatu "Wstyd" oraz z filmu Quentina Tarantino "Bękarty Wojny". Alicia i Michael są razem do dziś, tworząc jedną z najpiękniejszych par show-biznesu! Czy Alicia Vikander przebije Angelinę Jolie, która jako pierwsza wcieliła się w Larę Croft i dla wielu uchodzi za jej idealną wersję? Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia z planu i oceńcie sami! Czy Vikander jako Croft powtórzy sukces Jolie?

Kim jest Lara Croft?

Lara Croft to postać fikcyjna, która zyskała światową sławę dzięki grze z serii Tomb Raider. To piękna, piekielnie inteligentna i bardzo wysportowana archeolog oraz poszukiwaczka przygód, eksplorująca starożytne niebezpieczne grobowce i ruiny na całym świecie. Film o Larze Croft uczynił absolutną gwiazdę z Angeliny Jolie. Zmienił też życie aktorki - otóż właśnie w Kambodży, gdzie realizowano zdjęcia, Angelina zainteresowała się działalnością humanitarną, a także zdecydowała się na adopcję. Z Kambodży pochodzi najstarszy syn Jolie - Maddox. Angelina zakochała się w Kambodży. Ostatnio zrealizowała dla Netflixa paradokument "First They Killed My Father", opowiadający o masakrze Kambodżan w czasie reżimu Czerwonych Khmerów.

Lara Croft w wykonaniu Angeliny Jolie była bardzo seksowna i drapieżna. W wykonaniu Vikander wydaje się ona bardziej subtelna i prawdziwa. Zajrzyj do naszej GALERII, by zobaczyć, jak wygląda nowa Lara Croft!

Poniżej obejrzysz zwiastun filmu "Tomb Raider" z Alicią Vikander. Widać, jak aktorka biega z łukiem, skacze nad przepaścią, ratuje się z tonącego statku, czy wybiera profesjonalną broń. Fani filmów akcji z pewnością będą zachwyceni, bo Lara Croft w formie!