Marcin Gortat pokazał właśnie na Instagramie niezwykle intymne zdjęcie ze swoją ukochaną. Na fotografii nie zobaczymy co prawda za dużo, ale to czułe zbliżenie dla wielu i tak okaże się zapewne ostatecznym dowodem ich miłość, która kwitnie już od dłuższego czasu. Na instagramowej fotce Marcina Gortata możemy zobaczyć, jak koszykarz NBA trzyma Alicję za stopę w szpilkach. Jak Marcin opisał zdjęcie, na które czekały tysiące fanów jego i Alicji Bachledy-Curuś?

Pierwsza wspólna podróż na zachodnie wybrzeże przed nami. Nikt mi nie ukradnie tego odbicia. Trzymam ją bardzo mocno!

Jak wygląda to zdjęcie? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat razem w USA

Odpowiedź Alicji nie pozostawia wątpliwości, że między partnerami faktycznie jest bardzo dobrze. Aktorka wysłała w komentarzu buziaka do swojego mężczyzny. Tym gestem zachwycali się fani obojga!

ZOBACZ: ALICJA BACHLEDA CURUŚ pokazała zdjęcie z synem! Mały Henry Tadeusz naprawdę wyrósł [ZDJĘCIA]

Marcin Gortat pokazał zdjęcie, które jest dowodem na to, że parze w końcu udało się spotkać. W końcu Alicjana co dzień mieszka w Los Angeles, a Marcin - w Waszyngtonie. Jak się okazuje, odległość między nimi nie stanowi jednak problemu. W końcu zakochani są w stanie przebyć kraje, a nawet kontynenty, żeby się zobaczyć i spędzić razem kilka romantycznych wieczorów.

Marcin Gortat na Instagramie - komentarze internautów 

Fani pary od razu dali wyraz sympatii dla zdjęcia Marcina i szybko zaczęli mu radzić, żeby mocno trzymał Alicję i pod żadnym warunkiem jej nie puszczał!

Myślicie, że tych dwoje w końcu zazna ze sobą szczęścia na dłużej niż tylko na kila najbliższych sezonów NBA…?