Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk są razem? Jak donosi "Dobry Tydzień", para ma się ku sobie i planuje wspólnie spędzić tegoroczne święta Wielkanocne. Jeszcze niedawno wydawało się, że piękna aktorka na dobre ułoży sobie życie u boku koszykarza, Marcina Gortata. Para miała w planach wynajęcie wspólnego domu, a nawet... ślub! Gortat specjalnie dla Alicji przeprowadził się do Los Angeles, gdzie wraz z aktorką i jej synkiem Henrym Tadeuszem miał zamieszkać w jednym domu. Para nie zdążyła jednak nawet wprowadzić się do nowego lokalu. Wizje wspólnej przyszłości obojga okazały się na tyle rozbieżne, że postanowili zrezygnować z tak poważnego kroku, jak wspólne mieszkanie oraz ślub. Alicja i Marcin ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. Wszystko wskazuje jednak na to, że aktorka otrząsnęła się już po miłosnym zawodzie i znalazła pocieszenie w ramionach polskiego milionera.

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk razem spędzą Wielkanoc?

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk poznali się kilkanaście lat temu. Zawsze łączyły ich serdeczne relacje i nieraz przypisywano im romans. Podczas festiwalu w Międzyzdrojach w 2003 roku, byli widywani na romantycznych spacerach brzegiem morza oraz na bankietach, gdzie milioner nie odstępował pięknej aktorki na krok. Mimo to ani aktorka, ani biznesmen nigdy nie potwierdzili plotek o romansie. Bachleda-Curuś podkreślała za to, że łączy ich przyjaźń:

"Lubimy się, bo łączy nas podobne poczucie humoru. Sebastian ma duży dystans do siebie, jest normalnym chłopakiem, choć sytuacja, w której postawiło go życie, jest wyjątkowa" - mówiła w rozmowie z Galą.

Niektórzy twierdzą, że Bachleda-Curuś i Kulczyk zbliżyli się do siebie ponownie zaraz po rozstaniu aktorki z Gortatem. Plotki miało podsycić zdjęcie z alpejskiego stoku, które w grudniu ubiegłego roku opublikowała Alicja. To właśnie w St. Moritz w Alpach, znajduje się bowiem luksusowa willa Kulczyków warta... 660 milionów złotych.  

Zobacz zdjęcia Bachledy-Curuś i Kulczyka w naszej galerii --->