Niedawno na jaw wyszło, że Alicja Bachleda-Curuś prawdopodobnie znalazła już sobie nowego partnera. Miejsce Sebastiana Karpiela-Bułecki zajął Piotr Woźniak-Starak, syn jednej z najbogatszych par polskiego biznesu, z którym aktorka była już kiedyś związana.

Parę przyłapali na wspólnym wyjściu paparazzi, a teraz na jaw wyszły kolejne szczegóły ich znajomości. Jak donosi magazyn "Party", Starak najpierw spędził z Alicją kilka dni w Los Angeles, a potem Bachleda-Curuś przyjechała do Giżycka, gdzie biznesmen ma dom, i spędziła z nim majówkę.

- Byli tam przyjaciele Piotra. Para nie kryła uczuć, ale wszyscy dostali zakaz mówienia o ich związku - zdradziła w rozmowie z pismem znajoma aktorki.

Podobno z nowego związku Piotra Staraka cieszą się też jego rodzice. Bogacze uważają bowiem, że Alicja Bachleda-Curuś lepiej pasuje do ich syna, niż jego poprzednia partnerka.

- Są zachwyceni! Znają Alicję od lat i uważają, że bardziej pasuje do ich syna niż jego poprzednia dziewczyna, Natalia Klimas- dodał informator "Party".

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Alicja Bachleda-Curuś - Została wyrzucona z restauracji?!