Alicja Bachleda-Curuś bardzo stara się chronić swoją prywatność i bliskich jej osób. W mediach rzadko wypowiada się na temat syna, czy przeszłych i obecnych związków. Jej najgłośniejszą relacją, był z pewnością związek z popularnym hollywoodzkim aktorem, Colinem Farrellem, który do tej pory wspominają polskie tabloidy. Osiem lat temu, w 2009 roku przyszedł na świat syn Bachledy-Curuś i Colina Farrella - Henry Tadeusz. Mimo że para nie jest już razem, nadal panuje między nimi przyjazna atmosfera. Bachleda-Curuś, która rzadko pokazuje syna w swoich mediach społecznościowych, ostatnio postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała urocze zdjęcie ze wspólnych wakacji. Fani byli zachwyceni! 

POLECAMY: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ I MARCIN GORTAT oficjalnie razem na balu z Williamem i Kate! Są parą? [GALERIA]

Alicja Bachleda-Curuś wraz z synem wybrała się na wakacje. Henry Tadeusz będzie w tym roku obchodził swoje ósme urodziny. Na zdjęciu z urlopu, opublikowanym przez gwiazdę na Instagramie widać, że chłopiec naprawdę wyrósł! Fotografia przedstawia Bachledę-Curuś i Henry'ego, którzy stoją w wodzie w strojach do pływania, trzymając się za ręce. Alicja podpisał ją "Idziemy popływać z delfinami". Zdjęcie bardzo spodobało się fanom gwiazdy, którzy swój zachwyt wyrazili w komentarzach:

"Wspaniałe miejsce. Magiczne." 

"Jaki Tadzio już duży."

"Jaka talia! Wygląda, jakby twój Tadzio stał z siostrą, a nie z mamą."

Alicja Bachleda-Curuś rzeczywiście jest w świetnej formie, a zdjęcie jest naprawdę urocze! Zazdrościcie Alicji i Henry'emu ich rajskich wakacji?

ZOABCZ TEŻ: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ Zobaczcie archiwalną sesję aktorki dla "Gali" [ZDJĘCIA]