Alicja Bachledy-Curuś wycofuje się z u działu w serialu „Pod powierzchnią”. Dlaczego? Zaledwie w zeszłym tygodniu podawaliśmy, że aktorka zagra jedną z głównych ról w nowym serialu TVN, który ma zastąpić popularny serial "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Jak się jednak okazuje, Alicja Bachleda-Curuś w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w tej produkcji. Jaki był tego powód? Aktorka wydała specjalne oświadczenie, w którym wyjaśniła swoje powody. Zadecydowały kwestie emocjonalne? A może zdrowotne?

„Drodzy moi:) Jakiś czas temu w mediach pojawił się komunikat, że zagram główną rolę w nowym serialu TVN „Pod powierzchnią”. Niestety z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę mogła wziąć udziału w tej produkcji. Raz jeszcze dziękuję za zaufanie w powierzeniu mi tej roli. Serce boli, ale sami wiecie, że życie pisze czasami różne scenariusze. Ekipa i twórcy tego projektu (wspaniała obsada i reżyser, Borys Lankosz, z którym od momentu naszego pierwszego spotkania filmowego marzę o współpracy) wkładają w niego wiele uczucia i pasji, co sprawia, że powstanie coś naprawdę wyjątkowego. Mam nadzieję, że kiedyś znów połączy nas równie ciekawy projekt. Trzymam mocno kciuki za całą ekipę i z niecierpliwością czekam na emisję pierwszego odcinka. Polecam wszystkim!” - napisała zasmucona Alicja Bachleda-Curuś.

Kto zastąpi Alicję Bachledę-Curuś w serialu „Pod powierzchnią”?

Jak widać, Alicja Bachleda-Curuś miała poważne powody, aby zrezygnować z udziału w serialu „Pod powierzchnią”. W serialu wystąpią jednak Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat oraz Maria Kowalska. W mediach pojawiła się już informacja tym, kto ma zastąpić Alicję Bachledę-Curuś w tej produkcji. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, wybór procentów serialu dla TVN padł na Magdalenę Boczarską. Myślicie, że godnie zastąpi Alicję? Trzymamy za to mocno kciuki!