Alicja Bachleda-Curuś od jakiegoś czasu miesza w Los Angeles. Atorka postanowiła to chyba zmienić, ponieważ jak informuje jeden z tabloidów, Alicja Bachleda-Curuś kupiła mieszkanie w Krakowie!

Alicja Bachleda- Curuś co raz częściej przyjeżdża do Polski i próbuje swoich sił w polskich filmach. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć jej talent aktorski w komedii romantycznej "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Okazuje się, że aktorka planuje powrócić w rodzinne strony. Alicja Bachleda- Curuś kupiła mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Krakowie. 

W budynku niedawno przeprowadzono generalny remont. Wszystko jest nowe i eleganckie. Na podłodze beżowy gres zdobiony mozaikami w starogreckie wzory, stylowe drewniane schody i duże podwójne drzwi do każdego mieszkania, z tego samego drewna. Do tego nowoczesne rozwiązania, pełna automatyka instalacji technicznych i monitoring. Alicja, gdy bawi w Polsce, zajmuje w kamienicy mieszkanie na pierwszym piętrze. Ostatnio bywa w nim bardzo często. Sąsiedzi potwierdzają. Czyżby szykowała się do powrotu na stałe?-  informuje tygodnik "Na żywo".

Podobno mieszkanie jak na razie stoi puste, bo Alicja Bachleda- Curuś wyjechała już do Los Angeles. Czy gwiazda zamierza powrócić do Polski?

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: ALICJA BACHLEDA-CURUŚW zjawiskowej kreacji! [FOTO]