Alicja Nicki Kolasińska to nowa uczestniczka "Love Island", która już dziś pojawi się w luksusowej willi. 26-letnia blondynka twierdzi, że ma silny charakter, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, nie boi się realizować swoich pasji i spełniać marzeń. W "Love Island" szuka opalonego bruneta o niebieskich oczach, który będzie zaradny i wygadany. Przypomnijmy, że Nicki zajmie miejsce Ady, która wczoraj zrezygnowała z udziału w "Love Island".

Kim jest Alicja Nicki Kolasińska z "Love Island"?

Nicki Kolasińska pochodzi z Podlasia, ale na co dzień mieszka w Warszawie. Jej największą pasją jest śpiewanie i pisanie piosenek. Potrafi grać na gitarze, pianinie oraz skrzypcach. Jest otwarta i umie sobie poradzić w każdej sytuacji, jednak bywa też spóźnialska. Utożsamia się też z cytatem:"Lepiej przyjść spóźnioną niż brzydką". Nicki ma za sobą trzy poważne związki, z których ostatni trwał 4 miesiące. Jej wymarzony mężczyzna powinien być inteligentny i przebojowy. Oczekuje od niego wierności, prawdomówności i tego, że będzie on jej najlepszym przyjacielem.

Alicja Nicki Kolasińska: "Ex na plaży", "Damy i wieśniaczki", "Najgorszy kucharz".

"Love Island" nie jest debiutem telewizyjnym Nicki. 26-latka brała już udział w programach "Ex na plaży", "Damy i wieśniaczki" oraz "Najgorszy kucharz".

Alicja Nicki Kolasińska z "Love Island": Instagram

Na Instagramie znajdziecie Nicki pod nazwą @nickiqueen_official.