Uczestników show „Śpiewajmy Razem. All Together Now” będzie oceniało największe na świecie, bo aż 100 - osobowe jury, którego kapitanem jest Ewa Farna. Wśród setki jurorów są także inni znani wokaliści i muzycy, w tym m.in. Anja Orthodox, Ramona Rey, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Nick Sinckler, Saszan, Dariusz Kordek, Madox, Ewa Gil, Ian Rooth, Conrado Yanez, Bartosz Tabb Zielony, Michał Stawiński i Krzysztof Jary Jaryczewski. To największy panel jurorski w historii telewizji. O tym, jaką moc ma w sobie setka jurorów w jednym miejscu przekonał się Tomasz Barański – tancerz i choreograf, który przygotowywał jurorów na planie programu:

Jestem bardzo mile zaskoczony współpracą z jurorami programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”. To barwni ludzie, każdy zupełnie inny, ale wszyscy otwarci i chętni do współpracy. Ta jurorska ściana to bardzo istotny element tego programu, wystarczy, że cała setka wykona równocześnie jakiś ruch,  a efekt jest niesamowity i robi ogromne wrażenie!

Zanim Polsat pokaże pierwszy odcinek programu, już teraz możecie zobaczyć, jak wyglądały nagrania zwiastuna oraz jego finalna wersja! Oba materiały WIDEO znajdziecie poniżej.

„Śpiewajmy Razem. All Together Now” od dziś, w każdą środę na antenie Polsatu o  godz. 20:30.

Będziecie oglądać?