Syn Edyty Górniak, Allan Krupa, jest już po operacji, która była reakcją lekarzy na nagłe i silne bóle brzucha. Chłopak już czuje się dobrze, choć wciąż przebywa w szpitalu.

Do centrum medycznego Allan trafił na początku weekendu, skarżąc się na chroniczne i mocne bóle brzucha. Lekarze od razu mieli zdiagnozować zapalenie wyrostka robaczkowego, choć póki co gwiazda nie potwierdziła tej informacji.

HOT NEWS: Allan Krupa wypuścił swój pierwszy singiel. Chce pójść w ślady mamy i związać się z muzyką?

Póki co wiadomo jedynie, że Allan odpoczywa po operacji i ma się coraz lepiej. Przy chłopcu cały czas obecna jest mama, Edyta Górniak, która miała nawet spędzić dwie noce po rząd w placówce medycznej.

Opiekuńcza piosenkarka postanowiła zostać w Los Angeles, gdzie się niedawno przeprowadziła się z synem. Przez wypadek medyczny Allana gwiazda opuściła nagranie kolejnych odcinków swojego show Hit Hit Hurra. Za stołem jurorskim zastąpiła ją inna wokalistka – Kayah, o czym ta powiadomiła na swoim Facebooku. Jak zatem widać, Edyta może liczyć na wiernych przyjaciół z branży.

CZYTAJ TEŻ: Edyta Górniak  jednak wyjeżdża na stałe do Kalifornii? Robi to dla komfortu i bezpieczeństwa syna ALLANA!

Wielkim wsparciem dla Edyty okazał się bowiem być także producent i kompozytor David Foster, który pomaga gwieździe w trudnych momentach. To on ponoć pomógł przewieźć Allana do szpitala, gdzie synem gwiazdy i Dariusza Krupy profesjonalnie zajęli się lekarze.

Oby pierwsze doniesienia na temat stanu syna Edyty okazały się prawdą. Allanowi życzmy zatem dużo zdrowia a Edycie – siły i wytrwałości, tak bardzo potrzebnych mamie w momentach choroby jej dziecka.