Wszystko wskazuje na to, że Allan Krupa ma już nową dziewczynę! To o tyle zaskakujące, że przecież jeszcze niedawno 13-letni syn Edyty Górniak na poważnie spotykał się z niewiele starszą od siebie Olą Nowak, która zasłynęła jako współprowadząca popularny kanał na YouTube „Beksy”. Ola Nowak to jednak najwyraźniej dla Allana Krupy już przeszłość. Teraz bowiem syn Edyty Górniak ulokował swoje uczucia w zupełnie nowej dziewczynie. Kim jest tajemnicza Emilia?

ZOBACZ: 

Emilia to nastolatka, która prowadzi na Instagramie swoje konto „msberbeka0”. Profil nastolatki śledzi póki co zaledwie pół tysiąca followersów. Emilia prowadzi swój Instagram od niedawna. Nie ma na nim zbyt wielu zdjęć, jednak po tych, które dodała, można wywnioskować, że chętnie podróżuje po całej Europie. Pytanie zatem, gdzie poznała się z Allanem Krupą? Była to Warszawa, a może Londyn lub Berlin...?

Allan postanowił nie kryć się ze swoim uczuciem i do sieci wrzuca coraz to nowe zdjęcia, które opisuje romantycznymi hasłami, takimi jak „Wieczorne rozmowy z ukochaną”, czy „Potrzebuję Cię tutaj”. Czy tak nie brzmi zakochany po uszy chłopak?

Fani nastolatka nie mogli się powtrzymać i od razu zaczęli zamieszczać pod jego zdjęciami bardzo pozytywne komentarze oraz życzenia szczęścia dla młodego DJ’a i nowej wybranki jego serca. Pytanie tylko, czy nowa dziewczyna Allana Krupy przypadnie do gustu Edycie Górniak i czy gwiazda pokusi się o jakikolwiek komentarz pod romantycznymi zdjęciami syna…? Na jakąkolwiek reakcję z jej strony czekamy z niekłamaną niecierpliwością! ;-)