Edyta Górniak przeprowadziła się na początku tego roku do Krakowa. Wszystko w ramach sentencji, którą artystka wyznaje od lat: każdy moment jest dobry, by zmienić wszystko. W wywiadach wokalistka podkreślała, że jej syn bardzo ucieszył się ze zmiany miejsca zamieszkania głównie dlatego, że w stolicy Małopolski nie ma tak wielu paparazzich, jak w Warszawie. 

W tym roku Edyta Górniak postanowiła również spełnić inne marzenie, o projektowaniu ubrań. Przy współpracy z marką Naoko wokalistka wypuściła na rynek kolekcję sportowych projektów sygnowanych jej imieniem i nazwiskiem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak mamy wszystkie zdjęcia kolekcji piosenkarki dla marki NAOKO [MODELE + CENY]

Jednak nie zabrakło także przykrych chwil. Edyta została pozwana przez byłych teściów o zabezpieczenie ich kontaktów z Allanem. Sąd pierwszej instancji przyznał im rację i nakazał diwie organizowanie spotkań wnuka z dziadkami dwa razy w miesiącu oraz rozmowy telefonicznej przynajmniej raz na tydzień. Górniak złożyła jednak apelację. Jak podkreśliła w jednym z wywiadów, zachowanie państwa Krupów to zemsta za rozwód z ich synem, przebywającym obecnie w więzieniu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak ostro o przegranym procesie z teściami o kontakt z Allanem: To zemsta za rozwód

Po pracowitym czasie, który upłynął Edycie na koncertowaniu, wokalistka postanowiła nabrać sił i odetchnąć z dala od medialnego zgiełku w USA. Wynajęła przy plaży w Malibu dom, w którym przebywa z synem. 

Na portalach społecznościowych chętnie zamieszcza ich wspólne zdjęcia oraz fotografie samego Allana wykonane przez nią. Widać, że wakacje z synem służą Edycie Górniak. Dzięki temu jej fani mogli odkryć nowy talent artystki, tym razem fotograficzny. Na wykonanych przez wokalistkę zdjęciach nie brakuje zarówno pięknych widoków, jak i ciekawych ujęć, pokazujących Allana w codziennych sytuacjach. Jedno z nich diwa podpisała: Jego szczęście to moje błogosławieństwo.

Zdjęcia z pobytu Edyty Górniak i Allana Krupy w USA możecie zobaczyć w naszej galerii. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak smutne wieści dotyczące gwiazdy. Jej fani są wstrząśnięci