Nie od dziś wiadomo, że Allan Krupa chce pójść w ślady mamy i zająć się muzyką. W sieci pojawił się właśnie nawet jego pierwszy singiel! Syn Edyty Górniak i Piotra Krupy pasjonuje się muzyką, a więc kwestią czasu było, kiedy pokaże światu coś swojego. Allan na YouTubie przybrał przydomek DjDarky, a tytuł jego pierwszej piosenki to "Flow". Można jej już za darmo posłuchać w Internecie:

 

HOT NEWS: Edyta Górniak  jednak wyjeżdża na stałe do Kalifornii? Robi to dla komfortu i bezpieczeństwa syna

Jak na decyzję o wypuszczeniu do sieci pierwszego singla zareagowała Edyta Górniak? Wokalistka wspiera syna w rozwijaniu pasji, a na Instagramie wysłała mu kilka buziaków w ramach komentarzach. Ciekawe, czy będzie wspierała Allana dalej i namawiała go na to, by związał swoją przyszłość z muzyka i show-biznesem? W końcu nie od dziś wiadomo, jak często Górniak psioczyła na „chore” zainteresowanie prasy i paparazzich jej osobą, które jest przecież nieodzowną częścią każdej wielkiej kariery w mediach. Czas pokaże…

ZOBACZ TEŻ: Allan Krupa na prywatnych zdjęciach autorstwa Edyty Górniak: Jego szczęście to moje błogosławieństwo

Póki co nie pozostaje nam nic innego, jak przyglądać się pasji i talentowi młodego Allana Krupy i czekać na jego kolejne utwory! A jak ten Wam się podoba?