Edyta Górniak poinformowała swoich fanów, że jej syn Allan Krupa rozpoczął właśnie naukę w szkole wojskowej. I to w Polsce, a nie w Kalifornii, gdzie przez ostatnie dwa lata mieszkała gwiazda. 14-letni syn Edyty Górniak pokazał się z wygolonymi włosami i w pełnym mundurze już weekend, kiedy do pełnił pierwsze wojskowej honory w swojej nowej szkole. Co dokładnie robił w pełnym umundurowaniu? Czy Edyta Górniak pojawiła się tam osobiście?

Syn Edyty Górniak zaczął naukę w szkole wojskowej

Allan Krupa już w weekend prezentował się dumnie na baczność pod warszawskim Pomnikiem Czynu Zbrojnego Polonii Amerykańskiej. To tam podczas uroczystości państwowej pełnił pierwsze wojskowe honory. Już jako uczeń szkoły wojskowej, o której zawsze marzył. Allanowi tak bardzo zależało na tej właśnie akademii, że od kilku lat brał udział w przeróżnego rodzaju wakacyjnych obozach przetrwania. A że przeszedł tam szkołę życia i miał okazję strzelać z broni, to nie boi się nowych, wojskowych wyzwań. Co więcej, Allan dość mocno interesuje się też historią Polski. Szkoła wojskowa była zatem dla niego bardzo naturalnym wyborem.

Zmiana szkoły Allana na wojskową była dla Edyty Górniak powodem do dumy, którą gwiazda wyraziła otwarcie na swoim Instagramie:

100-lecie Błękitnej Armii. Uroczystości pod pomnikiem Czynu Zbrojnego Polonii Amerykańskiej. Jako matka nie potrafię nawet wyrazić słów dumy. – napisała Edyta Górniak po zdjęciami z pierwszej uroczystości, w jakiej Allan Krupa brał udział już jako uczeń szkoły wojskowej.

Czy nowa szkoła Allana oznacza, że Edyta Górniak na stałe przeprowadzi się do Polski?

Od kiedy spotyka się z łódzkim przedsiębiorcą, Mateuszem Zalewskim, szanse na to są wyjątkowo duże!