Jeśli tak jak my, wprost wzdrygacie się na samą myśl o zakupach w galeriach handlowych, wśród tłumów ludzi i niekończących się kolejek i zdecydowanie wolicie robić zakupy jednym kliknięciem, z poziomu swojej wygodnej kanapy - mamy dla Was świetną wiadomość. Allegro wprowadziło nową usługę, która zmieni rynek e-commerce w Polsce. Pod koniec sierpnia wystartowała usługa Allegro Smart! Na czym polega? Płacąc jedynie 49 złotych na rok można skorzystać nawet z 365 darmowych dostaw. Dzięki temu, zakupy online są nie tylko wygodniejsze, ale i dużo tańsze. Jak zapewnia portal Allegro, koszt usługi zwraca się już po 6-7 dostawach, a jak wiadomo, w ciągu roku dokonujemy znacznie większej liczby zakupów internetowych. 

" - Koszt usługi Allegro Smart! zwraca się już po 6-7 dostawach, podczas gdy klienci dokonują na Allegro przeciętnie znacznie większej liczby zakupów w ciągu roku. Usługę celowo oparliśmy o paczkomaty i punkty odbioru, ponieważ są to metody dostawy chętnie wybierane przez naszych klientów, dla których często są one najwygodniejsze. ” - mówi Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju Allegro.

Co daje nam nowa usługa Allegro?

Allegro Smart! dostępna jest w dwóch wariantach: za 49 złotych na rok oraz w wersji półrocznej, kosztującej 39 zł. Zawiera też 30-dniowy okres próbny, więc każdy może najpierw sprawdzić, czy warunki usługi mu odpowiadają. Dodatkowo, jeśli zamówione w usłudze Allegro Smart! rzeczy nie spełnią naszych oczekiwań, możemy je za darmo zwrócić.

Aby móc skorzystać z darmowej dostawy w ramach Allegro Smart!, należy zrobić zakupy o wartości min. 40 złotych od jednego sprzedawcy. 

Prawda, że brzmi świetnie? My już zabieramy się za testowanie!