Jak twierdzą eksperci, wiele problemów skórnych, w tym głębokie zmarszczki, obrzęki i suchość skóry może być spowodowanych menopauzą i spora liczba kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy z jej negatywnego wpływu na wygląd skóry. W czasie menopauzy poziom hormonów żeńskich, estrogenu i progesteronu, szybko spada, a to prowadzi do przyspieszonego starzenia się skóry kobiet, w tym utraty jędrności i większej ilości zmarszczek.
Linia Bee Venom marki Rodial została stworzona przede wszystkim po to, by powstrzymywać szkodliwe skutki menopauzy oraz rewitalizować skórę. Swoje działanie zawdzięcza rewolucyjnej formule, wykorzystującej peptydy z jadu pszczelego oraz roślinne komórki macierzyste m.in. z papryki. Jad pszczoły powoduje, że organizm dostarcza więcej krwi do obszaru, w którym został zastosowany, stymulując w ten sposób produkcję kolagenu i elastyny.

W skład linii Bee Venom wchodzą 3 unikalne produkty:

Bee Venom Moisturiser: krem nawilżający. Zaawansowana formuła wykorzystująca peptydy z jadu pszczelego, kwas hialuronowy i roślinne komórki macierzyste z papryki, wygładza i nawilża skórę, sprawiając, że zmarszczki i linie są wyraźnie spłycone.  Cena: 695 PLN.

Bee Venom Serum: skoncentrowane serum z formułą Bio Marine Collagen 6, zwiększającą elastyczność skóry i kompleksem nawilżającym MariMoist, który błyskawicznie i długotrwale nawilża. Jad pszczeli w połączeniu z kompleksem roślinnych komórek macierzystych oraz Cyklopeptydem-5 redukuje zmarszczki mimiczne i sprawia, że skóra jest wyraźnie gładsza, odzyskuje jędrność i elastyczność. Cena: 715 PLN.

Bee Venom Eye: krem pod oczy. Unikalna formuła wykorzystująca jad pszczeli oraz roślinne komórki macierzyste z papryki zmniejsza zmarszczki i linie na delikatnej skórze wokół oczu, a ponadto redukuje cienie pod oczami, rozświetlając skórę i czyniąc spojrzenie promiennym. Cena: 515 PLN.

Wszystkie produkty marki Rodial dostępne są w sklepie z selektywnymi kosmetykami Pell.pl