Alvaro Soler był gościem naszego stałego cyklu „Powiedz Oscarowi”. To właśnie w ramach niego wokalista podsumował dla nas wyniki tegorocznej Eurowizji. To jednak nie wszystko! W trakcie wywiadu z Oscarem Dąbkowskim gwiazdor dał nam się namówić na krótką lekcję choreografii do swojego najnowszego utworu „La Cintura”. I choć piosenkarz sam przyznaje, że nie jest najlepszym tancerzem na świecie, to jednak nauczycielem choreografii okazał się znakomitym! Jak dużo Alvaro Soler powiedział nam o swoim nowym utworze oraz zbliżającej się premierze jego płyty? I jak poszło mu uczenie naszego dziennikarza kroków do tanecznego hitu lata „La Cintura”? Musicie to zobaczyć!

Alvaro Soler znany jest z tego, że chętnie przerabia swoje hitowe utwory i do nagrania nowych wersji zaprasza światowe gwiazdy. Z Alvaro pracowała już m.in. Jennifer Lopez . Utwór „Libre” gwiazdor nagrał zaś w trzech wersjach z udziałem trzech różnych wokalistek: Paty Cantú z Meksyku, Emmy Marrone z Włoch oraz Moniki Lewczuk z Polski. My tymczasem zapytaliśmy, czy ma w planach pracę z jakimś kolejnym polskim artystą. I czy zna topowych polskich wokalistów i piosenkarzy ;-)

Alvaro specjalnie dla nas spróbował przeczytać ich polskie nazwiska. Jak mu poszło? Gdybyście na patrzyli na polskie napisy, zgadlibyście, o kogo chodziło?

 

Check out the “Behind the Song” for La Cintura tomorrow

Post udostępniony przez Alvaro Soler (@alvarosolermusic) Kwi 26, 2018 o 11:26 PDT