Alżbeta Lenska jest w ciąży! Aktorka znana z takich seriali jak "Na dobre i na złe", czy "Przyjaciółki", a prywatnie żona Rafała Cieszyńskiego, wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. Swoją ciążę Alżbeta Lenska ogłosiła na Instagramie, gdzie od razu posypały się komentarze od fanów z gratulacjami. Niestety, jak się okazało... na razie jest to tylko ciąża serialowa. Przypomnijmy, że Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są małżeństwem nie tylko w życiu prywatnym, ale również w serialu "Ojciec Mateusz". To właśnie w tej produkcji ich postaci już wkrótce zostaną rodzicami.

Alżbeta Lenska w ciąży w serialu "Ojciec Mateusz"

Alżbeta Lenska w maju przeszła poważną operację mózgu. Podczas spektaklu w teatrze okazało się, że aktorce pękł tętniak w głowie. Rafał Cieszyński i dzieci pary przeżyły prawdziwe chwile grozy i smutku. Na szczęście, operacja przebiegła pomyślnie, a Alżbeta Lenska jest dziś zdrowa i wróciła do pracy. Na swoim Instagramie poinformowała właśnie, że niedługo znów zobaczymy ją w serialu "Ojciec Mateusz", a jej bohaterka spodziewa się dziecka. 

"Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka. I wiecie co? Powrót na plan serialu w którym nawet na chwilę nie zakładali, że nie wrócę po tym, co mnie spotkało jest cudowne. Powrót do @ojciecmateusztvp w nowym wydaniu z krótką fryzurką został zaakceptowany. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. Także dziś w imieniu Gibalskich ściskamy Was mocno" - napisała na Instagramie aktorka.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są małżeństwem od 2007 roku. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci: 7-letnią Zosię i 5-letniego Antoniego.