Alżbeta Lenska w środę przeszła poważną operację mózgu, o czym w niedzielę poinformował na Instagramie jej mąż. Rafał Cieszyński opublikował na profilu aktorki i modelki wpis, który wyjaśnia brak jej aktywności w mediach społecznościowych. Okazuje się, że 36-latka jest obecnie w szpitalu i w najbliższej przyszłości nie będzie w stanie komunikować się ze swoimi fanami. Mąż gwiazdy postanowił nie ukrywać przed nikim jej poważnych problemów ze zdrowiem i szczerze wyjaśnić mediom i internautom, co się aktualnie dzieje z jego żoną.

- Piszę na stronie mojej żony, ponieważ wiem, że Ona sama by sobie tego życzyła. Widzę ile wiadomości przychodzi od was... Prowadziła swój Instagram systematycznie i szanowała każdego kto do niej napisał. Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę. Rafał Cieszyński - czytamy na profilu Alżbety Lenskiej na Instagramie.

Alżbeta Lenska po operacji mózgu

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są małżeństwem od 2007 roku. Para ma dwoje wspólnych dzieci: siedmioletnią córkę Zosię i pięcioletniego syna Antoniego. Urodzona 22 sierpnia 1981 roku w Siemianowicach Śląskich modelka, prezenterka i aktorka swoją karierę w mediach rozpoczęła w 2002 roku od udziału w programie "Agent". Jej ojcem jest czeski piosenkarz i muzyk Tibor Lensky - menedżer sławnej piosenkarki Heleny Vondrackovej. Telewidzom znana jest głównie z ról w takich serialach, jak "Kryminalni" (jako Julia, agentka CBŚ), "Pierwsza miłość" (jako Edyta), "Ojciec Mateusz" (jako Agata, żona Przemysława) i "Przyjaciółki" (jako Agnieszka, była dziewczyna Roberta). Na dużym ekranie można ją było oglądać m.in. w głośnym filmie "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauzego (w roli stewardesy).

Redakcja gala.pl życzy aktorce szybkiego powrotu do zdrowia. Zdjęcia Alżbety Lenskiej z mężem i dziećmi znajdziecie w GALERII >>