Alżbeta Lenska po raz pierwszy od swojej operacji udzieliła szczerego wywiadu „Dzień Dobry TVN”. Rozmowę z aktorką poprowadziła Dorota Wellman. Lenska zdradziła w niej, że pod koniec sierpnia bierze drugi ślub z mężem Rafałem Cieszyńskim. Aktorzy po 10 latach postanowili odnowić swoją przysięgę małżeńską.  Podczas tej ceremonii małżonkowie pragną podziękować wszystkim za wsparcie w tych trudnych dla nich chwilach:

I tego jeszcze nie mówiłam, ale ponieważ mamy teraz 10 rocznicę ślubu, to robimy jeszcze raz ślub. To jest fajne, bo nie będzie pompatyczne. Ma być tam, gdzie jest dobrze, miło, tam, gdzie dobrze się czujemy. Zapraszamy ludzi, którym chcemy podziękować za energię i pozytywne myślenie. To wesele jest nie tylko dla tego wesela, ale też żeby zaprosić tych ludzi, których chcemy uściskać, podziękować za to wspieranie.

Alżbeta Lenska w rozmowie z Dorotą Wellman zszokowała wszystkich swoją szczerością. Aktorka opowiedziała o tym, o czym myślała tuż przed operacją. Nie kryła, że zdawała sobie sprawę z faktu, że może nie przeżyć tego zabiegu:

Na SORze ocknęli mnie, by powiedzieć, że miałam tętniaka, że mam zalaną cała głowę. Mam krew wszędzie. On powiedział, nie wiem po co, że nie wie czy przeżyję operację. Wtedy myślałam o tym, że jeżeli ja odejdę, to ja wiem, że Rafał jest cudowny i będzie idealnym mężem. Że jeśli mnie nie będzie, to sobie znajdzie jakąś cudowną, mądrą, nową ładną żonę. I nie będzie z tego powodu tak bardzo cierpiał … – wyznała z rozbrajającą szczerością Alżbeta.

W wywiadzie nie zabrakło jednak także optymistycznych i dodających otuchy stwierdzeń:

Jak się ocknęłam, urodziłam się na nowo! – podsumowała Lenska.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć Alżbecie Lenskiej dużo zdrowia oraz pięknej ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej z Rafałem Cieszyńskim w gronie dobrych, ciepłych i przychylnych jej oraz jej mężowi ludzi!

Zdjęcia Alżbety oraz Rafała znajdziecie w naszej GALERII --->