Alżbeta Lenska za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnała swojego kuzyna. Popularna aktorka, a prywatnie żona Rafała Cieszyńskiego, w środę rano zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym poinformowała fanów o śmierci ukochanego członka swojej rodziny. Jak udało nam się ustalić, Marek Dykier zmarł 17 stycznia w wieku zaledwie 38 lat.

Alżbeta Lenska żegna zmarłego kuzyna

Alżbeta Lenska w dniu pogrzebu, który odbył się dziś o godzinie 13 w Katowicach, podzieliła się ze swoimi obserwatorami nie tylko zdjęciem z kuzynem, ale także niezwykle wzruszającym wpisem. Aktorka opisuje w nim, jak wspaniałą osobą i zdolnym artystą był Marek. Wspomina także, że jej kuzyn bardzo mocno wspierał ją w czasie, gdy zmagała się z tętniakiem mózgu. Gwiazda serialu "Ojciec Mateusz" przy okazji zachęciła też internautów do zapoznania się z poezją swojego kuzyna. Jego wiersze wciąż można znaleźć m.in. na jego profilu na Instagramie (@marekpiszewiersze).

Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego...tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód...oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami. Rest in peace my love cousin - napisała Alżbeta Lenska w dniu pogrzebu swojego kuzyna.

Wpis Alżbety Lenskiej na Instagramie skomentowali już m.in. Artur Chamski oraz Urszula Dębska.

- Bardzo mi przykro, kondolencje dla wszystkich bliskich - napisał aktor znany z seriali "Na dobre i na złe" i "Kryminalni".

Redakcja przyłącza się do kondolencji.

Sprawdź też: Alżbeta Lenska chciała adoptować dziecko. Dlaczego nie mogła tego zrobić?