Alżbeta Lenska wyszła ze szpitala. Aktorka opublikowała wideo na Instastories w którym informuje fanów, że lekarze pozwolili jej wrócić do domu. Pokazała również blizny, które zostały jej po operacji. Przypomnijmy, że Alżbeta Lenska przeszła niedawno poważną operację mózgu, o czym poinformował na Instagramie jej mąż. Rafał Cieszyński tydzień temu opublikował na profilu aktorki i modelki wpis, w którym wyjaśnił brak jej aktywności w mediach społecznościowych. Przez cały czas wspierał ukochaną i prosił fanów o modlitwę. Jak się okazuje, operacja mózgu Alżbety Lenskiej przebiegła pomyślnie i bez żadnych komplikacji, więc może ona wrócić do domu, męża i dzieci. 

Alżbeta Lenska pokazała blizny po operacji mózgu

Alżbeta Lenska wraca do domu! Aktorka nagrała radosne wideo, na którym żartuje z przyjaciółki, która do szpitala przywiozła jej kapelusze i chusty na głowę:

"Dzień dobry wszystkim. Ja dzisiaj wychodzę. Dzisiaj jest ten dzień, w którym mnie szpital wypuszcza, ale przyjechała po mnie przyjaciółka wariatka. Zobaczcie co mi przywiozła - kapelusze. Nie mogę tego włożyć. Kocham moich przyjaciół, wszystkich którzy mnie wspierają" - mówi na wideo Alżbeta Lenska.

ZOBACZ TEŻ: ALŻBETA LENSKA pierwszy raz o operacji mózgu: "Kazałam ucałować dzieci. Byłam gotowa..."

Alżbecie Lenskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i dużo spokoju.

Zobaczcie ZDJĘCIA Alżbety Lenskiej z mężem i dziećmi --->