Odkąd George Clooney i Amal Alamuddin wzięli ślub, nieustannie plotkuje się o potomstwie pary.  Już sam fakt, że George Clooney, odwieczny amant, postanowił się ustatkować dla wielu było szokiem. Dziś okazuje się, że Amal Clooney jest w ciąży! George Clooney niedługo zostanie ojcem!

Już od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że George iAmal Clooneyowie spodziewają się dziecka! Jak poinformował libański serwis Daily Star, prawniczka spodziewa się bliźniąt. Portal nie podawał jednak żadnych informacji dotyczących tego, w którym Amal jest miesiącu czy na kiedy zaplanowany jest poród.

Informację o ciąży Amal podał również intouchweekly.com. Portal cytuje wypowiedź przyjaciela rodziny, który twierdził wówczas, że zakochani "czują się jakby trafili "szóstkę" na loterii".Serwis zdradził nawet, że parze urodzą się bliźniacy - chłopiec i dziewczynka.

ZOBACZ: GEORGE CLOONEY Po raz pierwszy z żoną na czerwonym dywanie

Czy faktycznie Amal Clooney jest w ciąży? Okazuje się, że tak! George Clooney zostanie ojcem! Najnowsze zdjęcia Amal wzbudzają jednak wątpliwości to potwierdzają – prawniczkę coraz częściej widuje się w luźniejszych kreacjach. Wielu twierdziło, że Clooneyowie postanowili powiększać swoją rodzinę małymi krokami.

Pod koniec 2015 roku para adoptowała pieska ze schroniska dla zwierząt „San Gabriel Valley Humane”. Dziś okazuje się, że George Clooney niedługo zostanie ojcem. Aktor sam potwierdził informację o ciąży swojej żony, Amal.

ZOBACZ: GEORGE CLOONEY Powiększa rodzinę!

Ślub George’a Clooney’a

Wieczny kawaler z Hollywood stanął na ślubnym kobiercu w 2014 roku. Jego wybranką jest Amal Alamuddin, znana prawniczka gwiazd i wielkich osobistości. Ceremonia ślubna odbyła się w Wenecji, parze towarzyszyła prawie setka gości z całego świata. Wesele trwało trzy dni i kosztowało ponad … 13 milionów dolarów! Wśród zaproszonych gości była Anna Wintour, Cindy Crawford czy Bono. Panna młoda miała na sobie piękną białą suknię z domu mody Alexandra McQueena, z koeli Clooney postawił na klasyczny garnitur od Armaniego.

ZOBACZ: George Clooney - Pokazał zdjęcia ze ślubu!

Dziś mówi się, że George Clooney zostanie ojcem! Oczy całego świata dokładnie przyglądają się kreacjom Amal. Prawniczka idealnie wpasowała się w świat czerwonych dywanów i blichtru, a jej stylizacje porównywane są do kreacji samej księżnej Middleton.Jak na razie jej suknie nie podkreślają ciążowego brzuszka, a wręcz go ukrywają. 

PRZECZYTAJ: AMAL I GEORGE CLOONEY'OWIE znana prawniczka wychodzi z cienia męża. Zobaczcie jej stylizacje [ZDJĘCIA]

To nie jedyne bliźniaki wśród dzieci gwiazd, które w tym roku pojawią się na świecie. Jak pamiętacie, Beyonce Knowles i Jay Z również spodziewają się bliźniąt! Czy ich dzieci będą się wspólnie bawić? Już niedługo się dowiemy!