Amal Clooney pierwszy raz po porodzie na czerwonym dywanie! Żona Georga Clooneya urodziła bliźnięta zaledwie trzy miesiące temu, ale już wróciła do świetnej formy. Zupełnie jak nasza Anna Lewandowska, która zachwyciła figurą cztery miesiące po porodzie na Balu Fundacji TVN. Amal Clooney zadebiutowała po porodzie na Festiwalu Filmowym w Wenecji, w towarzystwie męża, George'a Clooney'a w liliowej sukni do ziemi. Aktor w Wenecji promował swój nowy film "Suburbicon", w którym występuje w towarzystwie Julianne Moore i Mattem Damonem, a jego piękna żona dzielnie pozowała u jego boku. Amal Clooney skupiła na sobie uwagę fotoreporterów, a wszystko za sprawą idealnej pociążowej sylwetki!

Amal i George Clooney pojawili się na 74. Festiwalu Filmowym w Wenecji i po raz kolejny udowodnili, że tworzą elegancką, perfekcyjnie do siebie dopasowaną parę. Każde ich wyjście to prawdziwe wydarzenie, a szczególnie jeśli jest to pierwsze pojawienie się na czerwonym dywanie po urodzeniu dzieci! Amal Clooney zaledwie w czerwcu została mamą bliźniąt, a już w nieprawdopodobnie krótkim czasie, odzyskała sylwetkę sprzed ciąży. 

Amal Clooney w liliowej kreacji od Versace z gorsetową górą, długich kolczykach i sandałkach Aquazzura prezentowała się naprawdę zjawiskowo. George i Amal Clooney z pewnością są jedną z najbardziej stylowych par Hollywood i zawsze miło się na nich patrzy!

Zobaczcie w GALERII zdjęcia Amal Clooney po porodzie ---->