Aleksandra Kasza @olcyk, czyli zeszłoroczna zwycieżczyni tak zachęca do udziału:

- „Tytuł ambasadorki zmienił moje życie o 180 stopni. Stałam się rozpoznawalna, a mój profil zaczęły obserwować tysiące nowych osób. Zrobiłam ogromny krok do przodu, nabrałam pewności siebie, poznałam cudowne osoby, dzięki którym nadal mogę się rozwijać. To było fantastyczne - zobaczyć swoją twarz w reklamach, w magazynach oraz w telewizji! Zachęcam wszystkie dziewczyny do udziału. To ogromna szansa, którą daje marka Bielenda.

Udział w konkursie jest bardzo prosty. Wystarczy opublikować na Instagramie zdjęcie z ulubionym kosmetykiem Bielenda, inspirowane hasłem  „Bielenda – moje must-have!”. Ważne są też oznaczenia: @bielenda  #ambasadorkaBielenda2018 #bielenda #glamour. I gotowe – każde takie zdjęcie bierze udział w konkursie. Możesz zgłosić dowolną liczbę zdjęć!

Wszystkie szczegóły akcji oraz cały wywiad z Olą przeczytasz na Glamour.pl.

Konkursowi patronuje linia Bielenda Botanic Spa Rituals. To nowa linia produktów inspirowana naturą i pielęgnacyjną siłą roślin. Receptura kosmetyków jest oparta na składnikach odżywczych z olejów, wyciągów, wód roślinnych, hydrolatów oraz ekstraktów. Zobacz wszystkie kosmetyki Bielenda Botanic Spa Rituals!