Amber Heard bierze ślub? Według najnowszych plotek, świeżo rozwiedziona była żona Johnny’ego Deppa wychodzi za miliardera! O związku Amber i Elona Muska pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Wówczas Ameryka żyła ich gorącym romansem, który rozpoczął się zaledwie parę miesięcy po głośnym rozwodzie Heard z Deppem. Czyżby plotki o ich romansie były prawdziwe? I czy uczucie jest rzeczywiście tak gorące, że zaprowadzi ich do ołtarza?

Podobno miliarder Elon Musk był zainteresowany Amber Heard jeszcze gdy ta była żoną Johnny’ego Deppa. Kiedy ich małżeństwo rozpadło się w atmosferze skandalu (i to jakiego!), Amber zaczęła spotykać się z Muskiem. Przypomnijmy, że rozwód Amber Heard i Johnny’ego Deppa toczył się za zamkniętymi drzwiami, ale do mediów docierały niepokojące informacje. Mówiono m.in, że Johnny Depp nadużywał alkoholu i narkotyków, obrażał żonę i stosował wobec niej przemoc fizyczną. Aktora broniły m.in. jego była partnerka Vanessa Paradis oraz jego nastoletnia córka Lily-Rose Depp.

ZOBACZ: Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard - znamy listę żądań żony aktora. Dom, samochód, psy - co jeszcze?

Po wycieku wielu informacji na temat rozwodu Johnny'ego Deppa z Amber Heard niemal z dnia na dzień zagraniczne media poinformowały, że para po 15 miesiącach małżeństwa jest... już po rozwodzie. Do Amber Heard trafiły pupile pary – Pistol i Boo, a także aż 8 milionów dolarów. Od razu pojawiły się głosy, mówiące, że Amber chciała po prostu wzbogacić się na rozwodzie. W końcu filmy z Deppem nie przynoszą już takich zysków, jak kiedyś, a on sam nieco się zaniedbał...

ZOBACZ: JOHNNY DEPP I AMBER HEARD oficjalnie po rozwodzie. Kto wygrał w tej batalii?

Amber Heard długo nie cieszyła się życiem singielki i zaledwie kilka dni po rozwodzie z Johnny’m  Deppem widziano ją w towarzystwie Elona Muska. Kim jest nowy partner Amber Heard?

Elon Musk to znany amerykański miliarder,założyciel firmy Tesla i przedsiębiorstwa PayPal. Jego majątek w 2016 roku szacowano na 13,1 miliarda dolarów! U boku Amber Heard widziano go już w sierpniu ubiegłego roku. A dziś mówi się, że Amber i Elon biorą ślub! Co ciekawe, tę informację zdradził prasie… ojciec aktorki!

Amber i Elon traktują się bardzo poważnie. Ona bardzo chce za niego wyjść". Jedną z rzeczy, które mają w planach jest założenie rodziny – powiedział ojciec Amber Heard, David Heard w rozmowie z magazynem Grazia.

Czyżby szykował się ślub roku? Aktorka dość szybko pocieszyła się po rozstaniu z Deppem. Przypomnijmy, że para oficjalnie przestała być małżeństwem w styczniu 2017 roku. Z kolei Elon Musk w listopadzie 2016 roku rozstał się z Talulah Riley. Kiedyś mówiono, że Amber Heard woli kobiety od mężczyzn. Zresztą łatka biseksualnej pomogła Amber w autopromocji. Tak jak kiedyś Angelina Jolie, tak i Amber promowała się na skandalu, chciała uchodzić za piękną, szaloną i niebezpieczną. A teraz najwyraźniej chce zostać stateczną panią Musk. No cóż, zobaczymy, jak potoczą się dalej losy tego nowego i sensacyjnego związku.

Swoją drogą, jak wam się podoba Elon Musk?