O Amber Heard i Elonie Musku pisaliśmy już w sierpniu ubiegłego roku. Para była wówczas widziana razem na spacerze i tak Ameryka zaczęła żyć gorącym romansem aktorki, który zaczął się zaledwie kilka miesięcy po głośnym rozwodzie Amber Heard z Johnnym Deppem. Wielu zastanawiało się, czy plotki o romansie okażą się prawdziwe. Dziś już wiadomo.

Amber Heard i Elon Musk są razem! Para potwierdza plotki o związku. Zakochani jeszcze miesiąc temu nie ujawniali informacji na temat łączących ich relacji. Jak donosiły zagraniczne media, miliarder Elon Musk zainteresował się Amber gdy ta, była jeszcze żoną Jonny’ego Deppa. Podobno nie mógł on oderwać wzroku od aktorki.

ZOBACZ: Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard - Vanessa Paradis broni aktora: Nigdy mnie nie uderzył!

Gdy małżeństwo Amber Heard i Johnny’ego Deppa rozpadło się zaledwie po 15 miesiącach nikt nie spodziewał się, że którekolwiek z nich znajdzie sobie partnera w najbliższym czasie. Po takich oskarżeniach, jakie ujrzały światło dziennie nikt nie przypuszczał, że Amber lub Johnny Depp będą szukać pocieszenia w ramionach kolejnych partnerów. Nic bardziej mylnego!

ZOBACZ: ROZWÓD JOHNNY'EGO DEPPA I AMBER HEARD Amber Heard ma już nowego partnera. Co na to Johnny Depp?

Amber Heard znów jest zakochana. Aktorka odnalazła szczęście u boku milionera. Kilka dni temu, choć para nie potwierdziła, że cokolwiek ich łączy, pojawił się plotki, że Amber Heard i Elon Musk biorą ślub. Takich informacji udzielił m.in. ojciec Amber Heard. Dziś okazuje się, że to bardzo prawdopodobne!

Amber Heard i Elon Musk są razem! To już oficjalne. Była żona Johnny’ego Deppa dodała zdjęcie, które rozprasza wszelkie wątpliwości. Amber Heard na Instagramie zamieściła zdjęcie z ukochanym. Na zdjęciu widać ślad szminki na policzku milionera.

Sam Elon Musk również na swoim Snapchacie opublikował podobne zdjęcia, na których wraz z Amber cieszą się wspólnym towarzystwem w jednej z australijskich restauracji. Elon Musk odwiedził Amber Heard w Gold Couast, gdzie aktorka kręci nowy film „Aquaman” wraz z Nicole Kiman. Czyżby faktycznie Elon Musk i Amber Heard zamierzali się pobrać?