Plotki o kryzysach w związkach gwiazd pojawiają się każdego dnia. Rozwody to już coś więcej, a o nich ostatnimi czasy słyszymy stanowczo za często. W ciągu kilku ostatnich miesięcy rozstały się najpiękniejsze pary zarówno polskiego, jak i zagranicznego świata show-biznesu. To najgłośniejsze rozwody ostatnich miesięcy.

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Para poznała się w 2009 roku podczas wspólnej sesji zdjęciowej dla marki GAP. Już pół roku później byli razem. Anja Rubik i Sasha Knezevic pobrali się w 2011 roku. Ich ślub był jednym z najgłośniejszych wydarzeń tego roku (pisał o nim nawet amerykański Vogue chwaląc suknię ślubną panny młodej, którą stworzył Emili Puucci). Niestety pod koniec października 2015 roku para ogłosiła swoją separację. Anja Rubk zapewniła, że nie myślą jeszcze o rozwodzie i próbują uratować swój związek. W sierpniu Sasha Knezevic w wywiadzie dla serbskiego magazynu Story potwierdził, ze para jest w trakcie rozwodu.

Zobacz: Anja Rubik i Sasha Knezevic a jednak to koniec! Mąż modelki potwierdza: Jesteśmy w trakcie rozwodu [EXCLUSIVE]

Martha Louise i Ari Behn

Pary książęce również się rozwodzą. W tym roku jedna z najzgodniejszych par w królestwie – księżniczka Martha Louise i pisarz Ari Behn oficjalnie zakończyła swój związek. Para zaręczyła się w 2001 roku, a już rok później wzięli ślub. Mają trzy córki – dwunastoletnią Maud Angelicę, dziesięcioletnią Leah Isadorę oraz ośmioletnią Emmę Tallulah.  W sierpniu tego roku para ogłosiła rozstanie  i wystosowała oficjalnie oświadczenie, w którym potwierdza rozwód.

Zobacz: Martha Louise i Ari Behn Skandal na królewskim dworze. Norweska książęca para bierze rozwód

Jennifer Garner i Ben Affleck

Plotki o kryzysie w związku Jennifer Garner i Bena Afflecka pojawiały się w mediach już w ubiegłym roku. Para poznała się w 2001 roku na planie filmu Pearl Harbor. Połączyła ich pasja do aktorstwa. Para doczekała się trójki dzieci, a w ubiegłym roku minęła 10. rocznica ich ślubu. Niestety para aktualnie jest w trakcie rozwodu. Podobno Ben Affleck zdradził aktorkę z ...nianią. Informację potwierdzili we wspólnie wydanym oświadczeniu.

Zobacz:JENNIFER GARNER I BEN AFFLECK Rozwodzą się!

Gwen Stefani i Gavin Rossdale

Gwen Stefani i Gavin Rossdale byli razem przez 13 lat! Para ma razem trzech synów – Kingstona, Zumę i Apolla. Piosenkarka wniosła o rozwód, gdy wyszło na jaw, że mąż zdradzał ją z opiekunką do dzieci. Podobno artystka przejrzała wiadomości męża i znalazła w nich korespondencję z nianią. Ta szybko została zwolniona, ale Gavin Rossdale utrzymywał, że to tylko flirt. Kilka miesięcy później przyznał się do romansu, który podobno trwał od … trzech lat. Gwen Stefani natychmiast złożyła pozew o rozwód. Od kwietnia 2016 roku oficjalnie z Gavinem nie są już małżeństwem. Na szczęście Gwen już już układa sobie życie u boku muzyka Blake’a Sheltona.

Zobacz: GWEN STEFANI Też się rozwodzi!

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem przez 37 lat. Para poznała się … jeszcze w liceum w Lublinie. To właśnie Pietras namówił Beatę na założenie zespołu BAJM. Para pobrała się jeszcze przed maturą, w 1979 roku. W 2015 roku pojawiły się pierwsze plotki dotyczące kryzysu w związku pary..  Nieoficjalnie plotkowano, że między małżonkami narosło wiele nieporozumień Ich trzydziestosiedmioletnie małżeństwo zakończyło się 8 lipca 2016 roku. 

Zobacz: Beata Kozidrak już po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem. Rozprawa trwała zaledwie 10 minut [ZDJĘCIA]

Johnny Depp i Amber Heard

Para poznała się na planie filmu Dziennik zakrapiany rumem. Zakochani pobrali się w posiadłości Johnny'ego Deppa w Los Angeles. Wszyscy zastanawiali się jak długo przetrwa ich związek, biorąd pod uwagę sporą różnicę wieku - Johnny Depp jest starszy od Amber o 23 lata. Niestety po 15 miesiącach małżeństwa wniosek o rozwód wniosła Amber Heard. Aktorka oskarżała Deppa o nadużywanie substancji, po których gwiazdor rzekomo się nad nią znęcał. W obronie Johnny’ego Deppa stanęła jego była żona, modelka, aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis, oraz córka Lily-Rose Depp. Był to z pewnością jeden z najbardziej zaskakujących rozwodów w historii.

Zobacz: Johnny Depp i Amber Heard oficjalnie po rozwodzie. Aktorka otrzyma 8 milionów dolarów!

Angelina Jolie i Brad Pitt

Poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith. Początkowo ich romans utrzymywany był w tajemnicy, ponieważ w tym czasie Brad był mężem Jennifer Aniston. Para jednak się rozstała, a Brad Pitt i Angelina Jolie szybko stali się parą uwielbianą na całym świecie. 23 sierpnia 2014 r. wzięli ślub. Razem wychowują szóstkę dzieci: Paxa, Madoxxa, Shiloh, Vivienne, Zaharę i Knoxa. Niestety para aktualnie jest w trakcie rozwodu Pozew złożyła Angelina tłumacząc się różnicami w metodach wychowawczych. 

Więcej o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta przeczytacie tutaj >>

Przeczytaj także: Laura Wasser ona stoi za rozwodami gwiazd