Amber Heard poznała Johnny’ego Deppa w 2012 roku podczas kręcenia filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Uczucie między obojgiem okazało się być na tyle silne, że gwiazdor oświadczył się pięknej aktorce. Decyzja Deppa zaskoczyła fanów, przyzwyczajonych do jego wolnego związku z Vanessą Paradise, z którą aktor związany był przez 14 lat. Niestety płomienne uczucie wygasło, gdy na światło dzienne wyszły oskarżenia Amber zarzucającej mężowi przemoc.

 

Głośne rozstanie

Aktorka twierdziła, że Johnny znęcał się nad nią, urządzał awantury i uzależnił się od alkoholu i narkotyków. W międzyczasie 56-latek przygotowywał się do batalii z eks-ukochaną zapewniając, że ma dowody na jej problemy z agresją. Depp oskarżył Heard o zniesławienie i zażądał od niej 50 milionów dolarów zadośćuczynienia. W listopadzie gwiazda złożyła wniosek o poddanie byłego partnera badaniom psychiatrycznym sugerując, że przez uzależnienia Depp nie jest w stanie świadomie oceniać sytuacji. Z kolei Johnny udzielił wywiadu, w którym wyznał, że czuje się zdewastowany wydarzeniami i że nie zamierza zatrzymać się w dążeniu do przedstawienia prawdy fanom.

 

Związek z Elonem Muskiem

Mimo traumatycznych doświadczeń Amber nie pozostawała zbyt długo singielką i po rozwodzie zaczęła spotykać się z miliarderem Elonem Muskiem. Media spekulowały wtedy, że Heard niespodziewaną relacją z Muskiem daje dowód tezie, jakoby była żądną sławy i wysokiej pozycji wyrachowaną kobietą. Sam Musk nie odnosił się do tych doniesień, jednak i jego związek z teksańską pięknością nie przetrwał.

Bianca Butti – nowa miłość Amber Heard?

O tym, że Amber oprócz słabości do znanych i przystojnych mężczyzn ma też wiele ciepłych uczuć wobec kobiecych wdzięków sama zainteresowana mówiła już w 2010 roku. Gwiazda jeszcze zanim zaczęła spotykać się z Johnnym Deppem miała romans z fotografką Tasyą van Ree. Dziś znowu umawia się z kobietą. Jest nią Bianca Butti, filmowiec, która ma na koncie pracę przy takich produkcjach jak "Inkarnacja" czy "The Proprietor". Bianca i Amber zostały przyłapane przez paparazzi w Palm Springs, gdzie widziano je całujące się i tulące do siebie.

Butti od miesięcy zmaga się z nowotworem piersi. Artystka jest aktualnie poddawana chemioterapii po tym, jak w 2019 wykryto u niej nawrót choroby. Przyjaciele Bianci zorganizowali nawet zbiórkę na jej leczenie.

 

Czy u boku Amber znajdzie szczęście?