Mało kto pamięta dziś, że jeszcze kilka lat temu Amber Heard i Johnny Depp byli najbliższymi sobie ludźmi. Dla przepięknej aktorki gwiazdor wywrócił swoje życie do góry nogami. Ich małżeństwo przetrwało jednak niecałe dwa lata, a to, co dziś dzieje się między kochankami, śmiało można nazwać wojną na ostrzu noża. Trwający aktualnie proces ujawnia kolejne rewelacje ze wspólnego życia pary. Sprawdź, co tym razem trafiło do mediów.

Amber Heard upokarza Johnny'ego Deppa

Johnny Depp sporo czasu spędza ostatnio w sądach. Aktor nie tylko walczy z byłą żoną, ale również brytyjskim tabloidem, który nazwał go "damskim bokserem". Jako świadek w tej sprawie wypowiada się oczywiście Amber, która nie tylko wyznała, iż "bała się o życie" będąc z Johnnym, ale też postanowiła ujawnić, jak niezdrowa miała być jego zazdrość.

Johnny był przekonany, że sypia ze mną każdy aktor, że rozmawiał z ludźmi, którzy mu to potwierdzali, że miałam romanse, że sypiałam także z aktorkami - wylicza Amber. Zarzucał mi romans z Eddiem Redmaynem, Leonardo DiCaprio, Jamesem Franco, Channingiem Tatumem, Kevinem Costnerem i wieloma innymi - zdradziła. Gdy się upił lub naćpał, wymyślał dla nich obraźliwe pseudonimy. Na przykład Leonardo był przez niego nazwanym "dyniogłowym", a Channing - "ziemniakogłowym". Jim Sturgess z kolei zyskał miano 'łajna".

W opublikowanym przez siebie oświadczeniu Amber Heard mówi też o poważniejszych kwestiach. Zapewnia, że zachowanie Johnny'ego Deppa powodowało u niej lęk o własne życie:

Miałam wrażenie, że może mnie zabić - albo specjalnie, albo przypadkiem, bo straci nad sobą kontrolę i posunie się za daleko. Dosłownie groził mi śmiercią wielokrotnie, zwłaszcza w późniejszym fragmencie naszego związku.