Amber Heard właśnie ogłosiła, że od niedawna spełnia się w roli mamy! 35-letnia aktorka, a prywatnie była żona Johnny'ego Deppa, z którym rozstała się atmosferze skandalu i wzajemnych oskarżeń o przemoc domową, poinformowała media i fanów, że kilka miesięcy temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Amber Heard skorzystała z pomocy surogatki

Gwiazda filmów "Dziewczyna z portretu" i "Aquaman" ujawniła, że decyzję o chęci posiadania potomstwa podjęła już cztery lata temu. - Chciałam to zrobić na własnych warunkach - czytamy we wpisie na jej oficjalnym profilu na Instagramie.

Informacja o tym, że Amber Heard została mamą stanowi dla opinii publicznej spore zaskoczenie. Amerykanka nie mówiła bowiem wcześniej nic na temat tego, że spodziewa dziecka. Jak donosi serwis Page Six, aktorka miała skorzystać z usług anonimowej surogatki. Gwiazda podobno zdecydowała się na ten krok, ponieważ miała problem z zajściem w ciążę. Sama Heard podkreśla, że samotne macierzyństwo nie stanowi dla niej żadnego problemu.

Mam nadzieję, że doszliśmy do punktu, w którym normalizuje się, że nie trzeba chcieć pierścionka, żeby chcieć mieć łóżeczko. Część mnie chce podtrzymać, że moje życie prywatne nie jest niczyją sprawą. Rozumiem jednak, że charakter mojej pracy zmusza mnie do przejęcia nad tym kontroli - napisała.

Amber Heard zdradziła płeć i imię swojego dziecka 

Z instagramowego wpisu dowiadujemy się, że Amber Heard doczekała się córki. Dziewczynka otrzymała dwa imiona i nosi nazwisko po swojej sławnej mamie.

Moja córka urodziła się 8 kwietnia 2021 roku. Nazywa się Oonagh Paige Heard. Jest początkiem reszty mojego życia - dodała gwiazda.

Zobacz pierwsze zdjęcie Amber Heard z jej córeczką już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Johnny Depp przegrał w sądzie! Jest wyrok w sprawie związanej z Amber Heard