Ameryka Express 10. odcinek: Wszyscy po drodze do hotelu musieli wykonać jedną bardzo prostą misję. Wystarczyło wejść do wskazanego przez Agnieszkę Wożniak-Starak sklepiku i zabrać z półki bardzo znany polski produkt, który przydał im się następnego dnia. Pierwsza para, która dotarła do hotelu, zostawiła zaproszenie dla przyjaciół, a pary odesłane z kwitkiem przez portiera musiały szukać noclegu w ciemnych zaułkach stolicy Peru. Po upojnej nocy spędzonej w eleganckim hotelu dwie dosyć niewyspane pary musiały dołączyć do pozostałych, aby rozpocząć dzień od kolejnej misji. Na szczęście polska kiełbasa z aksamitną musztardą wprawiła wszystkich w znakomity humor i, mimo olbrzymiej konkurencji gorących przekąsek w jednej ze światowych stolic smaku, zyskała aprobatę miejscowych. Uczestnicy, którzy ze sprzedaży tej narodowej potrawy sezonu letniego uzbierali 50 soli, mogli ruszyć w dalszą drogę. Co jeszcze wydarzyło się w 10. odcinku 1. edycji „Ameryka Express”?Czytaj PONIŻEJ:

Dwie pierwsze pary uczestników show "Ameryka Express" w punkcie kontrolnym gry znajdującym się na olbrzymim owocowym targu walczyły o Amulet wartości 5000 złotych. Po grze nadszedł czas na kolejną misję. Każda para musiała zdobyć najprawdziwszy peruwiański eliksir miłości i korzystając z jego nadzwyczajnych mocy - namówić na pocałunek w usta trzy osoby przeciwnej płci. Prowadząca czekała na mecie odcinka ukryta w rozległym i zielonym parku. Jedna z par postanowiła nie ryzykować eliminacji i żwawym skokiem pokonała parkan dzielący ich od awansu do kolejnego odcinka. Niestety, dwóch podróżników musiało pożegnać się z amerykańską przygodą. Kto to był? 

Ameryka Express – kto odpadł w 10. odcinku?

W 10. odcinku 1. edycji „Ameryka Express” z programem pożegnali się ojciec i syn, czyli Zygmunt i Filip Chajzerowie. Żałujecie?

Ameryka Express – gdzie i kiedy oglądać?

Program „Ameryka Express” można oglądać w każdą środę na antenie TVN. 10. odcinek programu „Ameryka Express” stacja pokazała w środę, 7 listopada 2018 o godz. 21:30. Internauci mogą go zobaczyć tuż po zakończeniu odcinka na platformie player.pl.

ZDJĘCIA z tego odcinka znajdzie w naszej GALERII--->

WIDEO: fragment 10. odcinka „Ameryki Express” obejrzycie zaś TUTAJ: