Ameryka Express 11. odcinek: co się wydarzyło? W tym odcinku kilku uzbrojonych w łopaty Latynosów zakopało skrzynie z cenną zawartością na plaży. Po starcie, pary musiały odkopać kufry ze skarbem należącym do swoich konkurentów i podróżować z nimi do punktu kontrolnego gry, znajdującego się w malowniczej oazie Huacachina. Trzy pierwsze pary u celu walczyły o zawartość wydobytej skrzyni. Co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku „Ameryka Express”? Czytaj PONIŻEJ:

Ameryka Express 11. odcinek: Po wyczerpującej grze uczestnicy zostali wywiezieni na pustynię Atacama, gdzie spędzili noc pod namiotami. Następnego dnia na uczestników czekała jedna z najbardziej ekscytujących misji spośród wszystkich edycji programu. Mieli oni okazję zobaczyć jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na świecie, czyli słynne rysunki z Nazca, a następnie uzupełnić mapę obrazkami, które zobaczyli z lotu ptaka. Meta odcinka znajdowała się niedaleko kolejnego słynnego odkrycia archeologicznego – piramid Cahuachi. Pierwsza para, która zameldowała się u prowadzącej, poza immunitetem wygrała też cenną wycieczkę do jednego z nowych cudów świata - tajemniczego miasta Inków Machu Picchu. Pozostali uczestnicy mogli za spędzić kolejną wspólną noc w nieco spartańskich warunkach miejscowej szkoły podstawowej.

Ameryka Express 11. odcinek: kto odpadł?

"Ameryka Express" – kto odpadł w 11. odcinku? W tym odcinku show nikt nie odpadł z dalszej rozgrywki. Poznaliśmy za to pierwszą parę immunitetową, która nie musi się martwić o swój los w kolejnym odcinku i już dziś wie, że znajdzie się w finale programu. Parą tą okazali się być... Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Gratulujemy!

Ameryka Express – gdzie i kiedy oglądać 11. odcinek?

Program „Ameryka Express” można oglądać w każdą środę na antenie TVN. 11. odcinek programu „Ameryka Express” stacja pokaże w środę, 14 listopada 2018 o godz. 21:30. Internauci mogą go zobaczyć tuż po zakończeniu odcinka na platformie player.pl.

ZDJĘCIA z 11. odcinka znajdzie w naszej GALERII--->

WIDEO: fragment 11. odcinka „Ameryki Express” obejrzycie zaś TUTAJ: