"Ameryka Express" odcinek 12. był już ostatnim etapem tuż przed finałem. W tym odcinku w końcu dowiedzieliśmy się, która z par odpadła przed ostatnim, finałowym odcinkiem programu. Uczestnicy stanęi przed trudnymi zadaniami, a Tomasz Karolak został nawet spoliczkowany przez jedną z peruwiańskich kobiet! Jak do tego doszło? Czytaj poniżej:

"Ameryka Express" odcinek 12 - co się wydarzyło? 

W poprzednim odcinku programu „Ameryka Express” nikt nie odpadł. W kolejnym etapie wyścigu, w kierunku Puquio brały zatem udział 3 pary: Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, Tomasz Karolak z przyjacielem Jakubem i Maciej Musiałowski z koleżanką Anną. Para immunitetowa, czyli duet Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - wygrała wycieczkę do Machu Picchu i w tej odsłonie programu zobaczyliśmy, jak się nią cieszy oraz rozkoszuje. Tymczasem pozostali uczestnicy programu ściagli się w kierunku Puquio. Po drodze dostali sms od prowadzącej Agnieszki Woźniak-Starak o misji, w ramach której każda para musiała ułożyć tekst do słynnej melodii El Condor Pasa. Gwiazdy w trakcie procesu tworzenia utworu miały zainspirować się swoimi konkurentami. W Puquio zaś czekała na nich Agnieszka Woźniak Starak wraz z miejscową kapelą. Każda para musiała zaśpiewać swoją wersję piosenki. Szef zespołu ocenił wykonanie, a Patrycja Markowska, która była gościem specjalnym, za pomocą połączenia internetowego oceniła tekst. To właśnie w tym momencie Tomasz Karolak został spoliczkowany przez peruwiańską kobietę.

Kolejny zadaniem uczestników „Ameryka Express była bezludna droga, wijąca się na wysokości 4900 metrów nad poziomem morza. Ciężko było złapać im autostop, ale wszystkie pary stawiły się w punkcie kontrolnym na kolejnej konkurencji. Ostatnim etapem w tym odcinku była meta programu. Tuż przed nią na trzy półfinałowe pary czekała ostatnia, banalnie prosta misja. Wystarczyło zwinąć w ciasny kłębek kilkaset metrów wełnianej nitki... Ostatnia para na mecie musiała pożegnać się z wyścigiem tuż przed finałową rozgrywką. Tuż przed wielkim finałem "Ameryka Express" odpadli Tomasz Karolak i Jakub.

Skład finału "Ameryka Express" to więc: Fit Lovers, Maciej Musiałowski i Ania oraz Aleksandra Domańska i Dawid.

Ameryka Express odcinek 12 - gdzie i kiedy oglądać?

"Ameryka Express" odcinek 12. można było oglądać premierowo, w środę 21 listopada 2018 roku o godzinie 21:30 w TVN. Po emisji w telewizji odcinek jest dostępny na player.pl.

ZDJĘCIA z odcinka 12. znajdziecie w naszej GALERII--->

ZWIASTUN odcinka 12. obejrzycie zaśTUTAJ --->