Kto wystąpi w drugiej edycji "Ameryka Express"? Powoli poznajemy odpowiedź na to nurtujące fanów programu pytanie. Na początku kwietnia w mediach pojawiła się informacja, że w nadchodzącym sezonie show zobaczymy m.in. aktora Adama Zdrójkowskiego. Teraz okazuje się, że do grona uczestników podobno dołączyła także Dominika Tajner. Ta informacja wydaje się być o tyle wiarygodna, że czwarta żona Michała Wiśniewskiego ma już na swoim koncie udział w innym flagowym programie TVN, czyli "Agent Gwiazdy". Kogo zabierze ze sobą do Ameryki? Już wiadomo!

Ameryka Express 2 - uczestnicy

Jak donosi "Party", Dominika Tajner wystąpi w "Ameryka Express 2" w parze z Danielem Kuczajem, charyzmatycznym trenerem występującym w sieci i telewizji pod pseudonimem Qczaj. Przypomnijmy, że Dominika zaprzyjaźniła się z nim na planie 9. edycji polsatowskiego "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Przypomnijmy, że w kolejnej edycji "Ameryka Express" na pewno nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak, która zrezygnowała z prowadzenia show na rzecz programu "Big Brother", który wiosną tego roku znalazł się w ramówce stacji TVN7.

Zobacz zdjęcia gwiazd, które mają pojawić się w drugim sezonie "Ameryka Express" w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Adam Zdrójkowski wystąpi w "Ameryka Express" bez Wiktorii Gąsiewskiej. Kogo zabierze ze sobą?