"Ameryka Express" powraca do ramówki TVN dopiero wiosną 2020 roku, ale już teraz dowiadujemy się, kto wystąpi w nowej edycji show. Na liście uczestników, którzy będą brać udział w szaleńczym wyścigu, który tym razem ma odbyć się na terenie egzotycznej Kolumbii, znaleźli się zarówno tacy znani i doświadczeni aktorzy, jak Grażyna Wolszczak czy Paweł Deląg, jak i dopiero wschodzące gwiazdy polskiego show-biznesu. O kim mowa? Szczegóły do sprawdzenia poniżej!

Uczestnicy "Ameryka Express 2"

Poza gwiazdą serialu "Na Wspólnej" i jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów, w drugiej edycji "Ameryka Express" wystąpić ma także m.in. para znana z dokumentalizowanego serialu "19+", Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Poza nimi w nowym sezonie programu pojawić ma się także Marcin "Różal" Różalski, kontrowersyjny zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) oraz aktywista działający na rzecz zwierząt. Jak donosi serwis Pudelek.pl, dużo mówi się także o udziale zwyciężczyni programu "Big Brother", Magdzie Wójcik. Zaznaczmy jednak, że te informacje nadal mają status nieoficjalnych. 2 września serwis Pudelek.pl ujawnił, że w "Ameryka Express 2" zobaczymy wystąpią także znana z "Żon Hollywood" Iwona Burnat i jej mąż, Reggie Benjamin. Wiemy także, że w show pojawi się modelka Karolina Pisarek oraz Rafał i Grzegorz Collinsowie, znani m.in. z programu "Odjazdowe bryki braci Collins".

W roli prowadzącej z pewnością nie zobaczymy już Agnieszki Woźniak-Starak. Prezenterka, która obecnie zmaga się z rodzinną tragedią, już wcześniej zrezygnowała z roli gospodyni "Ameryka Express" na rzecz "Big Brother" w TVN 7. Z korytarzowych plotek wynika, że zastąpić ma ją Daria Ładocha.

Przypomnijmy, że już w maju "Party" donosiło, że w nowej edycji "Ameryka Express" wystąpią Dominika Tajner z Danielem Kuczajem oraz Adam Zdrójkowski. Na oficjalne potwierdzenie tych informacji przez TVN trzeba będzie najprawdopodobniej zaczekać aż do ogłoszenia wiosennej ramówki stacji.

Zobacz zdjęcia uczestników "Ameryka Express 2" w naszej GALERII >>