Na początku 4. odcinka show „Ameryka Express” uczestnicy dowiedzieli się, kto dostał najmniej punktów i jest najmniej lubiany wśród pozostałych uczestników. Parą tą okazali się być Aleksandra i Dawid Domańscy. W wyniku takiego głosowania Ola i jej brat dostali czarną flagę, która na mecie odcinka powoduje spadek o jedno miejsce w dół w rankingu. W międzyczasie flaga ta wpadła w ręce Lary Gessler i Piotra Sałaty. Problemu z czarną flagą nie mieli za to Tomasz Karolak z Jakubem Urbańskim, którzy w poprzednim odcinku wygrali immunitet i tym razem nie brali udziału w zmaganiach 4. odcinka. Co jeszcze działo się w ostatnim odcinku "Ameryka Express? Sprawdź PONIŻEJ.

Ameryka Express - co się działo w 4. odcinku?

W drugiej części 4. odcinku „Ameryka Express” pary ścigały się do Ingapirca - miejsca, gdzie odkryto największe inkaskie ruiny w Ekwadorze. Pierwsza para w punkcie kontrolnym gry stanęła w szranki z parą immunitetową. Tym razem wszystkie pary były zaangażowane w grę. Znana i lubiana gra w dwa ognie wyzwała w uczestnikach ducha sportowej rywalizacji i wywołała salwy śmiechu. Po grze prowadząca "Ameryka Express" Agnieszka Woźniak-Starak ogłosiła, że najszybsza para kolejnego wyścigu dostanie super bonus – kwalifikację do Peru oraz wyjazd na niezwykłe wyspy Galapagos. Uczestnicy musieli wziąć udział w wyścigu do Parku Historycznego w mieście Guayaquil. Tam mieli do wykonania misję polegającą na szczegółowym odtworzeniu przypadkowo wylosowanych trzech zdjęć. Odcinek ten był jednocześnie ostatnim etapem zmagań w Ekwadorze i jedynie sześć par pojedzie dalej do Peru. Która para odpadła z „Ameryka Express” w 4. odcinku? Już to wiemy!

Ameryka Express - kto odpadł w 4. odcinku?

Na koniec 4. odcinka „Ameryka Express” okazało się, że z programem pożegnał się... mąż Magdy Steczkowskiej - Piotr Królik. Parze nie udało się w wystarczająco dobrym czasie wykonać ostatniego zadania. Takie rozwiązanie było o tyle zaskakujące, że w zapowiedzi programu pojawiły się fragmenty show, z których wynikało, że z programem pożegna się sfrustrowany Zygmunt Chajzer. Dziennikarz chciał w pewnym momencie opuścić program, choć finalnie tak się nie stało. W dalszej części programu pozostanie zatem Magda Steczkowska, ale już w duecie z kimś innym!

Z kim? Tego dowiemy się za tydzień! Kogo obstawiacie?